حساب بانکی ایران خودرو دیزل همچنان مسدود است

۲۵ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

حساب بانکی ایران خودرو دیزل همچنان مسدود است

عصر خودرو : مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: حساب بانکی این شرکت همچنان مسدود است.

به گزارش تفسیری پایگاه اطلاع رساتی «ممتاز» iبه نقل از فارس هاشم یکه‌زارع با بیان اینکه حساب بانکی ایران خودرو دیزل همچنان مسدود است، اظهار داشت: در سال تولید ملی، تولیدکنندگان انتظار حمایت بیشتری از سوی دستگاه‌های مسئول دارند.
وی افزود: ایران خودرو دیزل حاوی ۱۱ هزار نیروی کار است که ۵ هزار نفر از آنها در تهران مشغول iبه کار می باشند، ۴ هزار نفر در تبریز و هزار نفر نیز در شهرهای دیگر فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه مسدود شدن حساب بانکی یک شرکت سبب مختل شدن همه فعالیت‌های تولیدی آن می‌شود، افزود: با وجود مشکلاتی که بر اثر محدودیت‌‌های بین‌المللی برای تولیدکنندگان ایجاد شده است، اعمال محدودیت‌های داخلی نیز مشکلات آنها را افزایش می‌دهد.
یکه‌زارع با اشاره iبه تعیین تکلیف ۵۰ درصد خریداران معترض کِشنده‌های هوو، گفت: برای ۵۰ درصد از خریداران حکم صادر شده که حدود ۶ هزار و ۵۰۰ نفر می باشند.
وی ادامه داد: جریمه بالایی برای شرکت ایران خودرو دیزل وضع شده که در حال پیگیری موضوع از مجاری قانونی مانند دیوان عدالت اداری هستیم.
وی تأکید کرد: برای دریافت طلب از یک بدهکار باید آن را زنده نگه داشت نه اینکه با مسدود شدن حساب بانکی، تولید آن را با مشکل روبرو کرد.

جمعه ۲۶ آبان   ۱۱:۱۲

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *