حضور بازیگر فیلم مستهجن در فیلم ایرانی!

دارین حمزه بازیگر لبنانی فیلم کتاب قانون با وجود بازی در فیلمی مستهجن در فیلم «فرشتگان قصاب» بازی کرد. چندی پیش خبری به نقل از منابع عربی منتشر شد که در آن از بازی «دارین حمزه» بازیگر لبنانی در یک فیلم ایرانی خبر داده شده بود.

 

darin-h

 

به گزارش”۱ پارس” به نقل از فارس, این بازیگر لبنانی که تاکنون در هفت فیلم سینمایی ایرانی از جمله فیلم‌های «کتاب قانون»، «شکارچی شنبه»، «۳۳ روز» و … بازی کرده است سال گذشته در یک فیلم مستهجن در لبنان بازی کرد.

 

اکران این فیلم که دارای ابعاد سیاسی بود در لبنان ممنوع شد و پس از این اتفاق حزب الله لبنان که از وی در سری اول سریال «الغالبون» استفاده کرده بود، نام وی را از جمع بازیگران سری دوم این سریال که در رمضان گذشته از شبکه المنار پخش شد حذف کرد. خبر حضور دارین حمزه در فیلم جدید ایرانی پس از بازی در فیلم مستهجن لبنانی در حالی دو ماه پیش منتشر شد که اسمی از آن فیلم در میان نبود.

 

اما پایگاه خبری النشره لبنان امروز با انتشار خبری از بازگشت دارین حمزه از ایران به لبنان، نوشت: دارین حمزه بیش از سه هفته در ایران در فیلم «فرشتگان قصاب» به کارگردانی «سهیل سلیمی» حاضر شد.

 

این پایگاه خبری افزود: در کنار دارین حمزه، پیر داغر دیگر بازیگر لبنانی و همچنین بازیگران ایرانی بازی کردند. النشره به نقش دارین حمزه در این فیلم نیز اشاره کرده و آورده است: وی نقش شخصیتی به نام «آشلی» را بازی می‌کند که علیرغم اینکه دارای چهره‌ای خوب است اما نشان داده می‌شود که او با سوءاستفاده از جنگ آمریکا در افغانستان در تجارت اعضای بدن انسان نقش دارد.

فرهنگ و ادب

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. mahsaa گفت:

    هویت ایرانی بودن ما خیلی وقته به تباهی کشیده شده حتی مسلمون بودنمون هم زیر سوال رفته اینا میدونی منشاعش چیه و از کجاست ما حالت دو گانگی پیدا کرده ایم وقتی میریم خارج از کشور چنان حال و هوای اونور مارو به خودش میگیره مثل اونا یه مدت زندگی میکنیم از همه لحاظ حتی رفتارمون هم مثل اونا میشه ولی وقتی تو ایران یه مدت می مونیم رفتارهای خارجی هارو در میاریم و مثل اونا تو ایران خودمون حرف میزنیم وزندگی میکنیم میبینیم زیاد مورد توجه هموطنانمون قرار نمیگیریم انگار رفتارمون برای اونها غزیبست این یه حالت دوگانگی پیش میاد که نمیدونیم مثل اونا واقعا باشیم یا مثل خودمون باشیم اینه که رفته رفته هویت واقعی خودمون به ندرت کم میشه دوستان

  2. هانیه گفت:

    ما ایرانیها بدجور داریم هویتمون رو فراموش میکنیم. مرگ بر بی هویتی مرگ بر بی غیرتی و مرگ بر کسانی که فرهنگ اصیل ایرانی رو خدشه دار میکنند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ