خبر سوال‌برانگیز علی مطهری از رهبری

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

اول با دیدن عکس زیر خنده‌ام گرفت. بعد کمی هم دلگیر که کاش درب خانه هم برای مجلس اهل بیت سیاه پوش می شد. اما عاقبت دل گرم شدم. چنین مردم نازنینی داریم. هر جا روند و هر کاری کنند و در هر سطح و طبقه‌ای که باشند زیر بیرق سیدالشهدا سرشان کج و دستشان بر سینه است.

از همین مردم بود که وقتی محرم می شد دهنش را می شست و این دو ماه را لب به حرامی نمی‌زد. این مردم اگر از عدلیه و نظمیه حساب نبرند از پرچم سرخ حسینی و سبز مهدوی، حیا می‌کنند و حریم می‌گیرند.

درب خانه‌اش نشان می دهد بر هر کوی و برزنی است، حال و هوایش محبت بر این خاندان است. پرچم سیدالهشدا سرمایه برپائی نظام اخلاقی است. نظامی که غایت نظام اسلامی است.

خبر سوال برانگیز علی مطهری

علی آقای مطهری گفته است: «رهبری با معرفی توفیقی مخالفت کردند». این آقا همان کسی است که از حدادعادل و رفقایش به درستی انتقاد می‌کرد که چرا برای به کرسی نشاندن حرفتان از رهبری خرج می‌کنید. رجوع شود به استیضاح وزیر اقتصاد و سوال از رئیس جمهور.

آقای مطهری با حدس و گمان هم این خبر را گفته‌اند. به تعبیری خودشان هم از صحت و سقم آن اطمینان ندارند. با این توضیح چطور خبر قطعی نقل شده از حداد عادل و رفقا را بر نمی‌تافتند اما به شنیده‌های رسانه‌ای و درگوشی استناد می‌کنند؟

علی مطهری از ابتدا با معرفی توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی موافق بوده است. فارغ از ارزش‌گذاری بر این موضع، سوال این است که هدف از اعلام این خبر چیست؟ تاکید بر موضع حمایتی قبلی‌اش؟ دلجوئی از توفیقی؟ ناگزیر نشان دادن حسن روحانی؟ و یا خدای ناکرده انداختن هزینه اجتماعی این کار بر دوش رهبر انقلاب؟

سیاستمدار خوب سیاستمداری است که افکار و اعتقادش نظام داشته باشد تا نخبگان، مردم و هوادارانش بتوانند متناسب با نظام فکری‌ او، موضعش را در مسائل مختلف پیش‌بینی کنند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ