خبر مرگ مبارک صحت ندارد

خبرگزاری آریا- خبر درگذشت دیکتاتور مخلوع مصر تکذیب شد .
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری آریا به نقل از سایت خبری الرساله نت امروز (دوشنبه) ، منابع امنیتی مصر خبر دادند که خبر مرگ حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع این کشور صحت ندارد .
منابع امنیتی مصر اعلام کردند : مبارک دچار مشکلات جسمی است و وضعیت جسمی وی وخیم نیست .
حسنی مبارک در بیمارستانی به نام مرکز پزشکی جهانی در مسیر استان اسماعیلیه به قاهره بستری است.
دیروز (یکشنبه) خبری مبنی بر مرگ حسنی مبارک منتشر شده بود .

  مبارک به کما رفته است
این گزارش در حالی است که دیروز  یک روزنامه مصری با اشاره به اوضاع بد جسمانی حسنی مبارک نوشت که وی به کما رفته است.
 روزنامه مصری اخبارالیوم طی خبری نوشت، حسنی مبارک، رئیس جمهور سابق مصر از آغاز هفته اخیر از اوضاع نامطلوب جسمانی رنج می‌برد تا حدی که این وضعیت روز دوشنبه به اوج خود رسید و وی در پی ثابت نبودن فشار خونش به کما رفت.
این روزنامه افزود: حسنی مبارک هنوز در کماست و پنج روز است که غذا نخورده و به وی سرم زده می‌شود تا جایی که پزشکان معالج وی مجبور شده‌اند به خاطر اوضاع نامطلوب جسمانی‌اش وی را ممنوع‌الملاقات کنند.
بنا به نوشته این روزنامه، یک منبع پزشکی در مرکز نگهداری حسنی مبارک اعلام کرد: نیروهای امنیتی بخشی که مبارک در آنجا بستری است را تحت مراقبت شدید قرار داده‌اند و امکان ایجاد هیچ گونه ارتباطی با وی و اطلاع جستن از اوضاع جسمانی‌اش وجود ندارد.
این در حالی است که پیشتر و همزمان با انتشار خبر انتقال حسنی مبارک به بیمارستان زندان طره، منابع پزشکی از وخیم‌ شدن اوضاع جسمانی‌ وی خبر دادند.

مردم مصر در ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۱ میلادی طی انقلابی حسنی مبارک را از قدرت برکنار کردند.
پرونده حسنی مبارک ، دو پسرش علاء و جمال و برخی مسئولان رژیمش به اتهام قتل انقلابیون ، فساد مالی و صادرات گاز به اسرائیل در دادگاه کیفری قاهره در دست بررسی است .
حسنی مبارک روز ۱۱ فوریه ۲۰۱۱ تحت فشار انقلابیون پس از ۳۰ سال حکومت از قدرت کناره گیری و قدرت را به شورای نظامی حاکم واگذار کرد .


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *