خریداران سیم کارت های رایتل بخوانند

سیبنا: مدیر کل برند و ارتباطات رایتل اعلام کرد: مردم شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، تبریز و اراک که مایل به خرید سیم‌کارت‌های رایتل هستند توجه داشته باشند که قیمت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور به ترتیب ۱۲۰ و ۲۰ هزار تومان است و نباید قیمت بیش از رقم اعلام شده برای خرید این سیم‌کارت‌ها پرداخت کنند.

شاهین آرپناهی  با بیان اینکه سیم‌کارت‌های رایتل تنها از دو کانال معتبر، یعنی وب سایت رسمی و دفاتر پیشخوان منتخب دولت به مشترکان عرضه می‌شود، اظهار کرد: با توجه به امکان اقدامات سودجویانه در فروش رایتل با قیمت‌های بالاتر، مشترکان باید از کانال‌های معرفی شده به خرید اقدام کنند.

آرپناهی همچنین تصریح کرد: شهروندان باید توجه کنند که هیچ فردی نمایندگی فروش سیم‌کارتهای این اپراتور را ندارد و مردم می‌توانند در صورت تماس اشخاصی با چنین ادعایی موارد را به رایتل و یا مراجع ذی صلاح اعلام کنند. به گزارش ایسنا مدیر کل برند و ارتباطات رایتل تصریح کرد: شماره تلفن ۲۹۲۰-۰۲۱ در تمام طول شبانه روز پاسخگوی سوالات مشترکان است و مردم میتوانند سوالات خود را از این طریق پیگیری کنند.


آخرین اخبار

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. شکایت:

    آقا چرا دروغ میگید من چندروز پیش یه اعتباری از دفترپیشخوان خردیم ۲۵۰۰۰تومان گرفت تازه برام ثبتنام کرد گفت میاد دم خونتون پ چرا میگید۲۰۰۰۰تومان ها؟؟؟؟؟؟؟

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.