دایی در راه هرتابرلین

جام جم آنلاین: بازگشت علی دایی به هرتابرلین یکی از خبرهای جالب فصل نقل و انتقالات بود. در حالی که تصور می‌کردیم ماجرای حضور دایی در باشگاه هرتابرلین آلمان در حد یک شایعه باشد، اخبار و صحبت‌های تازه‌ای در مورد این موضوع مطرح شد.

آن طور که در این مورد باخبر شدیم «روته مولر» مربی و مدرس آلمانی که ارتباط خوبی با علی دایی داشت، با توجه به شرایط این تیم آلمانی، سرمربی سابق تیم ملی ایران را برای نشستن روی نیمکت هرتابرلین پیشنهاد کرده است.

روته مولر در ادامه مذاکراتش با باشگاه هرتابرلین به آنها اعلام کرده که اگر دایی را به عنوان سرمربی تیم هرتابرلین معرفی کنند، او نیز حاضر است به عنوان مربی در کنار سرمربی سابق تیم ملی ایران باشد.

با توجه به این که هرتابرلین در حال حاضر با مشکلات زیادی در زمینه کادر فنی‌اش روبه‌روست، صحبت‌هایی در مورد حضور میشائیل هنکه یا توماس هسلر برای کادر فنی این تیم می‌شود.

بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار علی دایی که گویا از این موضوع با خبر بوده و ترجیح می‌دهد صحبتی انجام ندهد در مورد این موضوع می‌گوید: «ما هم صحبت‌هایی در این مورد شنیده‌ایم ولی تا وقتی پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه هرتابرلین یا هر باشگاه دیگری دریافت نشود در مورد آن صحبتی نمی‌کنیم.»

علی دایی از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ به مدت سه  فصل برای هرتابرلین توپ زد و حالا این شانس را دارد تا حداقل نامش به عنوان یکی از گزینه‌های مربیگری این باشگاه اعلام شود.

مهدی هاشمی – جام جم


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ