دایی و رویانیان از همدیگر شکایت کردند

۱۵ام بهمن ،

خبرگزاری فارس: علی دایی و محمد رویانیان به سبب مصاحبه‌هایی که علیه یکدیگر انجام دادند به طور جداگانه از یکدیگر شکایت کردند.
 
 علی دایی پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره از پرسپولیسی‌ها به کمیته انضباطی شکایت کرد. دربارهٔ پرونده این ماجرا مصطفی شکری مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که نماینده‌ای در این پرونده است، گفت: شکایت دایی از پرسپولیس در ۲ بخش است؛ یک مسائل مالی و دوم البسه‌های ورزشی که در اختیار باشگاه قرار داده است.

وی افزود: اولاً در صلاحدید کمیته انضباطی نیست که در خصوص بدهی‌های البسه ورزشی ما نظر بدهد، این موضوع باید در مرجع خودش رسیدگی بشود.

دایی در این بین به عنوان شخص فوتبالی با باشگاه قرارداد نبسته بلکه قراردادش توسط شرکت او بوده است.

شکری ادامه داد: اگر بخواهیم به این موضوع آقای دایی در کمیته انضباطی رسیدگی شود، فردا رستوران‌دارها، مسئولان هواپیمایی و همه باید در کمیته انضباطی از شکایت کنند. ما باید برای این موضوع چاره‌ای بیاندیشیم.

وی ادامه داد: بخش دوم این موضوع مانده حقوق سرمربیگری آقای دایی است که روز سه‌شنبه پس از بررسی‌هایی که خواهیم کرد به این موضوع رسیدگی می‌کنیم که باید چقدر به ایشان بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: در بخش پایانی نیز دایی علیه رویانیان به خاطر مصاحبه‌اش شکایت کرده و از طرف دیگر رویانیان نیز به خاطر مصاحبه‌های نامناسب ایشان از دایی شکایت کرد که باید در یک جلسه مجزا به این موضوع هم رسیدگی شود.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *