دبیرجبهه اصلاح طلبان: عارف کتبا اعلام کرده به ائتلاف با روحانی پایبند است

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
دبیر جبهه اصلاح طلبان با اظهار اینکه روحانی و عارف به راهبرد خاتمی تمکین خواهند کرد و ستاد عارف در نامه‌ای این را اعلام کرده است گفت: پیش بینی می‌شود ظرف یکی دو روز آینده ائتلاف میان اصلاح طلبان شکل گیرد.

مهر نوشت: مجید بهمن زاده ضمن تشریح نتایج دیدار اعضای جبهه اصلاح طلبان با اعضای ستاد روحانی و عارف گفت: در یکی دو روز قبل با آقایان یونسی از ستاد دکتر روحانی و توفیقی از ستاد دکتر عارف برای رسیدن به ائتلاف رایزنی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه اعضای این جبهه امروز با عارف نیز دیدار داشته‌اند بیان کرد: سخنان مبنی بر انشقاق میان اصلاح طلبان و نیز محکوم کردن ستادهای عارف و روحانی توسط یکدیگر که در بعضی از پایگاه اینترنتی‌ها منشر شده است صحت ندارد.

دبیر جبهه اصلاح طلبان با اظهار اینکه آنچه ازماحصل این دیدارها بر می‌آید این است که روحانی و عارف به راهبرد ارائه شده توسط خاتمی تمکین خواهند کرد، گفت: آنها منتظر راهبرد خاتمی مبنی بر حمایت از یک نفر می باشند و وابستگان به هر دو ستاد تمکین این دو نسبت به راهبرد یاد شده را تایید کردند.

وی ادامه داد: حتی از سوی ستاد دکتر عارف، آقای توفیقی کتبا نامه‌ای ارسال کرده است که نسبت به ائتلاف ایجاد شده پایبند خواهند بود.

بهمن زاده با تاکید بر اینکه تصمیم جبهه اصلاح طلبان نیز حمایت از راهبرد خاتمی و کاندیدای واحد مورد ائتلاف خواهد بود، بیان کرد: در حال حاضر نیز اعضای جبهه اصلاح طلبان در زمینه‌های سیاسی و اجرایی از هر دو کاندیدا حمایت می‌کنند.


RSS
ماخذ:همشهری
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ