دختر ۱۴ ساله ایرانی حساب پدرش را خالی کرد!

۰۸م اسفند ،

دختر مالباخته که از شماره حساب و رمز دوم کارت پدرش اطلاع داشته از طریق اینترنت منزلشان شارژ تلفن همراه با حساب پدرش خریداری می‌کرده است و تعددای از شارژها را نیز در اختیار یکی از دوستانش قرار داده است.

ممتازنیوز: رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان گفت: تحقیقات کارشناسان پلیس فتا سیستان و بلوچستان در رسیدگی به یک پرونده کلاهبرداری در فضای مجازی به دختر ۱۴ ساله مالباخته ختم شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، محمود پارسافر اظهار داشت: در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب بانکی وی، رسیدگی به این پرونده در دستور پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های فنی و تخصصی مشخص شد که تمام مبالغ برداشت شده صرف خرید اینترنتی شده در صورتی که بنا بر اظهارات شاکی هیچ خرید اینترنتی توسط وی صورت نگرفته بود.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات کارشناسان پلیس فتا سیستان و بلوچستان مشخص شد تمامی برداشت‌ها توسط دختر ۱۴ ساله شاکی، انجام شده است.

پارسافر تأکید کرد: دختر مالباخته که از شماره حساب و رمز دوم کارت پدرش اطلاع داشته از طریق اینترنت منزلشان شارژ تلفن همراه با حساب پدرش خریداری می‌کرده است و تعددای از شارژها را نیز در اختیار یکی از دوستانش قرار داده است.

وی به شهروندان پیشنهاد کرد: به هیچ عنوان اطلاعات محرمانه حسابشان را در اختیار دیگران قرار ندهند و والدین استفاده درست از اینترنت و خطرات و آسیب‌های فضای مجازی را به فرزندانشان آموزش دهند و نظارت بیشتری در این زمینه بر فرزندانشان داشته باشند.


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ