درآمد ۷۰هزار میلیارد تومانی رتبه برترهای پولکی، مسئولان مالیات در خوابند

یکی از اساتید آموزش کنکور می‌گوید: رتبه برترهای پولکی، درآمد ۷۰هزار میلیارد تومانی دارند و مالیات نیز هیچ برنامه‌ای برای دریافت مالیات از آنها ندارد.

درآمد ۷۰هزار میلیارد تومانی رتبه برترهای پولکی، مسئولان مالیات در خوابند

به گزارش ممتاز نیوز، حسین احمدی در جدیدترین پست خود نوشته است: چند وقت پیش بود که از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خبری درز کرد که یک نفر بدون کنکور در این دانشگاه دولتی مشغول به تحصیل است.

در ابتدا مسئولان دانشگاه به این فرد لقب دانشجوی قلابی را دادند اما خودش که در برنامه‌های مشارکتی صداوسیما به عنوان مشاور حضور پیدا کرده بود و در اینستاگرام به عنوان مشاوره از دانش آموزان پول می گرفت، می گفت:  از هیچ راه غیرقانونی وارد دانشگاه شهید بهشتی نشده. این فردا ادعا کرده که اسمش در سایت دانشگاه است .

در نهایت مسئولان دانشگاه پذیرفتند که در هموار کردن مسیر ترقی این فرد دست‌هایی در کار بوده است.

دکتر محسن ضیایی در پاسخ به برخی اتهامات وارد شده از سوی دانشجوی متهم به دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تأکید کرد:‌ این فرد دستگیر شده است.

این اخبار و حرف و حدیث‌ها باعث شد محمود صادقی نیز در آذرماه همان  سال از جریان فاسدی سخن به میان آورد که صندلی‌های رشته‌های پزشکی را به فروش می‌رساند

متاسفانه از این دست افراد و مشاورنماهای فضای مجازی و رتبه برترهای پولکی اینستاگرام که درآمد ۷۰هزار میلیارد تومانی از مشاوره و پانسیون  کنکور دارند بیشمار است که هیچ مالیاتی نیز پرداخت نمی کنند و به صورت غیرقانونی بابت مشاوره و برنامه ریزی کنکور از داوطلبان مبالغ بالایی را دریافت می کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ