درخانواده های هنرمند کانون گرم وجود ندارد!

بعد از این برنامه بازخوردهای زیادی رااز افرادی که بچه دار نمی شدند داشتم این موضوع هم دوست داشتنی بود و هم عذاب آور. جذاب از این بابت که مردم با داستان ارتباط برقرار کرده بودند و ناراحت کننده از این جهت که این مشکل در جامعه ما وجود دارد .

انتخاب: مهراوه شریفی نیا بازیگر مجموعه خداحافظ بچه که مهمان برنامه اینجا شب نیست رادیو جوان بود در ارتباط بانقش لیلا در این فیلم گفت: نقش لیلا نقش خیلی سختی بود چرا که من مادر شدن را تجربه نکرده ام . بعلاوه بسیار بسیار از لیلا دور هستم و هیچ کدام از ویژگی های او را ندارم به همین دلیل خیلی سعی کردم او را درک کنم و بفهمم.
 
به گزارش انتخاب به نقل از آریا، او ادامه داد: کار کردن با بچه هم سختی های خاص خود را دارد به خصوص اینکه کل قصه بر پایه عشق لیلا به بچه استوار بود و اگر کوچکترین اشتباهی صورت می گرفت و لحظه ای بیننده عشق لیلا به بچه را باور نمی کرد تمام منطق قصه زیر سؤال می رفت. و به طور کلی نقش لیلا بسیار پیچیده و دوست داشتنی بود چرا که تاکنون متنی را ندیده ام که محوریت نقش یک زن تا این حد در آن عمیق باشد پیچیدگی های نقش به خصوص در تلویزیون را دوست دارم.
 
شریفی نیا افزود: بعد از این برنامه بازخوردهای زیادی رااز افرادی که بچه دار نمی شدند داشتم این موضوع هم دوست داشتنی بود و هم عذاب آور. جذاب از این بابت که مردم با داستان ارتباط برقرار کرده بودند و ناراحت کننده از این جهت که این مشکل در جامعه ما وجود دارد .
 
او زندگی کردن در یک خانواده هنرمند را بسیار سخت عنوان کرد و افزود: درست است که خیلی از چیزهایی را که دارم مدیون خانواده ام هستم اما زندگی در یک خانواده هنرمند سختی هایی دارد از جمله اینکه به علت مشغله هایی که هست کانون گرم خانواده وجود ندارد . من بازیگری را انتخاب نکرده ام چرا که از سن ۸ سالگی حداقل سالی یک بار یک سریال یا فیلم سینمایی داشته اما همه تلاشم را کرده ام که از وجود خانواده ام سوء استفاده نکنم.
 
او بازی در روز حسرت را یکی از بهترین نقش هایش خواند و گفت: از این دست کارهای شعاری که در سریال ها به نمایش گذاشته می شود را دوست ندارم اما در روز حسرت یکی از زیبا ترین سکانس هایی که وجود داشت جایی بود که در نقش فریده نماز می خواندم.
 
او اذعان کرد: بازی کردن در نقش های منفی را دوست ندارم و نقش های خاکستری برایم جذاب ترهستند . یکی از آرزوهایم این است که معلم دوره راهنمایی باشم و به روش خودم تدریس کنم.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *