دردسر خالکوبی یک‌ استقلالی برای ‌عکاس!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

عکاسی که در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا با دروازه بان استقلال درگیر شده بود، در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

 اکبر داداش زاده درباره اتفاقی که برای وی بعد از بازی استقلال با سایپا افتاد، اظهار کرد: پس از اتمام بازی در میکسدزون ایستاده بودیم که محسن فروزان از کنارمان رد شد. من هم از وی چند فریم  عکس گرفتم ولی فروزان تصور کرد که از دستش عکس گرفته‌ام.

عکاس ایپنا ادامه داد: بعد از این اتفاق فروزان به سمتم برگشت و معترض شد که چرا از دستش عکس گرفته‌ام. چند بار به او گفتم که چنین کاری نکرده‌ام ولی او باور نکرد و به سمتم آمد. در این هنگام قصد داشتم از محل دور شوم که فروزان دستم را کشید و جای چنگ انگشتانش روی دستم افتاد.

 دردسر خالکوبی

داداش زاده تاکید کرد: چند بازیکن دیگر استقلال هم که متوجه نشدم چه کسانی بودند به کمک فروزان آمده و دوربینم را از من گرفتند تا عکس‌ها را چک کنند. آنها وقتی عکس‌ها را دیدند و فهمیدند از دست فروزان عکس نگرفته‌ام دوربین را پس دادند.

وی در پایان تاکید کرد: متاسفانه این اتفاق در روز جهانی عکاس برای من افتاد که به نوعی بی احترامی به تمامی عکاس‌ها محسوب می‌شود. هنوز تصمیمی برای شکایت از فروزان ندارم و باید ببینم سردبیر خبرگزاری چه موضعی در این خصوص خواهد داشت.

دلیل ناراحتی دروازه بان استقلال برای گرفتن چند عکس، خالکوبی است که روی دست او قرار گرفته و به خاطر اینکه کار وی به کمیته اخلاق کشیده نشود دستش را می پوشاند!

مهر

— .

ورزشی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *