دریای خزر دریای صلح و دوستی است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

سردار وحیدی گفت: کنارگذر ساحلی رامسر نشانگر آن است که دریای خزر دریای صلح و دوستی است و جمهوری اسلامی ایران با اجرای این پروژه بر این رویکرد راهبردی تاکید دارد.

به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه کنارگذر ساحلی رامسر طی سخنانی اظهار داشت علاوه بر جنبه‌های بسیار مهم اقتصادی تجاری و گردشگری این پروژه، کنارگذر ساحلی رامسر نشانگر آن است که دریای خزر دریای صلح و دوستی است و جمهوری اسلامی ایران با اجرای این پروژه بر این رویکرد راهبردی و استراتژیک تأکید دارد.

سردار وحیدی با قدردانی از دست‌اندرکاران این پروژه تأکید کرد در سالی که به نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانی نامیده شد ، اجرای این نوع پروژه‌ها می‌تواند روند تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را فعال و تثبیت کند.

وزیر دفاع با توجه به آثار مثبت این پروژه در رونق و شکوفایی منطقه، اشتغال‌زایی، حل معضل ترافیک و توسعه گردشگری اظهار امیدواری کرد تا قرارگاه سازندگی خاتم‌الاوصیاء به عنوان مجری این پروژه ملی، خدمت بزرگ دیگری را برای هموطنان عزیز بویژه مردم خوب و خونگرم شمال رقم بزند.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن