دستورالعمل منافقین برائ انتخابات ریاست جمهوری

۳۰اردیبهشت،

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، بر پایه این خبر سرکردگان منافقین که تجربه اغتشاش، آشوب و خرابکاری در حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ را دارند، با ارائه یک دستورالعمل انتخاباتی سعی در هدایت عوامل و هواداران خود برائ انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ را دارند.
سرکردگان منافقین فضای رقابت انتخاباتی کشور را به واسطه وجود جریان‌های متعدد سیاسی، جبهه‌بندی شده و شکاف خورده ترسیم کرده و به نیروهای خود دستور داده‌اند که از همه توان برائ عمیق‌تر شدن شکاف‌‌‌ها استفاده کنند.
در دستور‌العمل انتخاباتی منافقین گفته شده که همانند سال ۸۸ باید به تشدید اختلافات کمک ‌کنیم و همه توان خود را به سمت رادیکالیزه کردن رفتارها و واکنش‌ها به کار بگیریم.
سرکردگان این گروهک همه توان رسانه‌ای خود اعم از کاربران شبکه‌های اجتماعی و پایگاه اینترنتی‌ها و وبلاگ‌ها را که با پوشش فعالیت می‌کنند، به کار گرفته‌اند. در دستورالعمل انتخاباتی منافقین گفته شده که اینبار باید درگیری‌ها قبل از آغاز رأی گیری آغاز شده و هرچه زودتر پروژه کشته‌سازی کلید بخورد. منافقین اعتقاد دارند که ریخته شدن خون، به تشدید اختلافات و رادیکال شدن درگیری های احتمالی کمک می‌کند.
شایان ذکر است در درگیری های سال ۸۸ تیم‌های عملیاتی منافقین که برائ بمب‌گذاری و ترور وارد کشور شدند، با اقدام به موقع دستگاه‌های امنیتی کنترل و دستگیر شدند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ