دلایل جالب عرب‌ها برای استفاده از گوشی نوکیا

۱۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در حالی که نوکیا بخش بسیاری از سهم‌اش را در بازارهای جهانی از دست داده، توانسته جایگاه ویژه‌ای در بازار امارات متحده عربی به خود اختصاص دهد.
به گزارش موبنا، نوکیا که ۱۴ سال عنوان پیشرو را در بازار گوشی‌های تلفن همراه داشت، از یکی دو سال قبل کم‌کم میزان سهم‌اش افت پیدا کرد و جایگاه خود را به شرکت‌های اپل و سامسونگ واگذار کرد.
در حالی که سامسونگ و اپل با یکدیگر بیشترین میزان سهم بازار گوشی جهانی موبایل را در اختیار بگیرند، نوکیا هنوز هم در امارات متحده عربی عنوان حکمران را دارد.
بر اساس گزارش رگولاتوری مخابراتی امارات، نوکیا در بخش فروش گوشی‌های ساده و معمولی توانسته ۵۰ درصد کل گوشی‌های ثبت شده در شبکه امارات متحده عربی را در اختیار خود بگیرد.
یکی از گوشی‌هایی که در امارات بیشتری میزان کاربرد را دارد ۱۲۸۰ نوکیاست که ۳٫۰۸ درصد کل گوشی‌های ثبت شده در شبکه موبایل این کشور را در اختیار گرفته است.
کاربران اماراتی معتقدند که به جای اختصاص هزینه گزاف برای خرید یک گوشی آی‌فون، می‌توانند ۳۲ دستگاه گوشی ۱۲۸۰ بخرند.
یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده نکردن اماراتی از گوشی‌هایی مثل آی‌فون، قیمت بالای آن و از سوی دیگر آسیب‌پذیرتر بودن این گوشی‌ها نسبت به گوشی‌های ارزان‌قیمت است.
همچنین اماراتی‌ها معتقدند سرویس‌ آنتن‌دهی گوشی‌های نوکیا رضایت‌بخش است و از سوی دیگر کار کردن با این گوشی‌ها ساده است.
گزارش‌ها حاکی است در امارات، ۲٫۹۳ درصد کاربران از گوشی iPhone 4S اپل، ۲٫۹ درصد از X1-01 نوکیا، ۲٫۶۱ درصد از E5 نوکیا و ۲٫۵۸ درصد از آی‌فون ۴ استفاده می‌کنند.
همچنین SIII سامسونگ، ۱۰۱ نوکیا، iPhone 5 اپل، Bold 9900 و Bold 9780 بلک‌بری را می‌توان محبوب‌ترین گوشی‌هایی دانست که اماراتی‌ها از آن استفاده می‌کنند.


iTanalyze.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ