رئیس پلیس دبی: به هر کس که در مورد اخوان المسلمین لطیفه بگوید، جایزه می دهم!

۰۲م آذر ،

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس دبی بار دیگر در حملاتش علیه گروه اخوان المسلمین با لحن تمسخرآمیز اعلام کرد که به هرکسی که دربارهٔ این گروه لطیفه بگوید یا دربارهٔ آن کاریکاتور بکشد جایزه خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، رئیس پلیس دبی در ادامه اظهارات تمسخرآمیزش علیه گروه اخوان المسلمین مدعی شد به هر کسی که ۱۰۰ لطیفه دربارهٔ اخوان المسلمین بگوید ۱۰ هزار درهم جایزه خواهد داد و همچنین برای هر کسی که بهترین کاریکاتور را دربارهٔ آن ترسیم کند ۱۰ هزار دلار پرداخت خواهد کرد.

«ضاحی خلفان» که به داشتن مواضع ضد اخوان المسلمین در کشورهای عربی مشهور است، دیروز در مطلبی در صفحه خود در شبکه اجتماعی توی‌تر نوشت: هر کس صد لطیفه دربارهٔ اخوانی‌ها و دروغی که گفته‌اند، بگوید، جایزه ده هزار درهمی دریافت می‌کند.

وی همچنین از همه دیکتاتوریست‌ها خواست که کاریکاتورهایی دربارهٔ توطئه اخوان المسلمین طراحی کنند و توضیحی دربارهٔ آن بنویسند و به بهترین کاریکاتوریست ده هزار درهم، جایزه تعلق می‌گیرد.

رئیس پلیس دبی اخوان المسلمین را مورد انتقاد شدید قرار داد و آن‌ها را خرابکار نامید و گفت: تا کنون اشخاصی مانند اخوان المسلمین که مدعی اصلاحات می باشند ولی در عین حال از همه مردم خرابکارتر می باشند، ندیده‌ام.

ضاحی خلفان در ادامه از اشخاص وابسته به گروه اخوان المسلمین در عربستان انتقاد کرد و با لحنی اخطار آمیز به آنان گفت: از اخوانی‌های سعودی می‌خواهم که حواس خود را جمع کنند.

خلفان دربارهٔ اخوانی‌های عربستانی گفت: فقط خواستم این نکته را بگویم که در اماراتی قانونی تصویب شده است که بسیاری از فعالیت‌های اخوانی‌ها را از طریق پایگاه‌های ارتباط اجتماعی جرم برمی شمرد.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *