رضازاده: درخواست ملی پوشان منطقی نیست

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: از ملی‌پوشان درخواست کردم اگر آماده می باشند برای کمک به تیم ملی به اردو بیایند اما آنها اعلام کردند ما می‌خواهیم با یک مربی دیگر کار کنیم که این درخواست آنها منطقی نیست.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران حسین رضازاده در پایان نشست مسئولان وزارت ورزش و امور جوانان با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و انجمن‌های ورزشی کشور در خصوص اتفاقات اخیر وزنه‌برداری و درگیری لفظی بهداد سلیمی با کوروش باقری در برنامه زنده تلویزیونی اظهار داشت: صبح امروز جلسه‌ای را در این خصوص برگزار کردیم و بعضی ملی‌پوشان معتقد بودند که کوروش باقری به آنها بی‌احترامی کرده است. چهار سال بود که همین ملی‌پوشان با کوروش باقری کار می‌کردند و قرار شد در اردوی تازه تیم ملی هم ملی‌پوشان مدنظر باقری حضور پیدا کنند. باقری اعلام کرده بود که هر کدام از ملی‌پوشانی که آماده می باشند، می‌توانند در اردوی تیم ملی حاضر باشند اما ملی‌پوشان می‌خواستند با یک مربی دیگر تمرین کنند.

وی ادامه داد: باقری چهار سال مربی تیم ملی بود و ما با وی به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کردیم. برای اولین بار در المپیک ۴ مدال گرفتیم و در مسابقات جوانان جهان هم مقام اول را به دست آوردیم. در جلسه امروز از ملی‌پوشان خواستم اگر آماده می باشند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند.

رضازاده در پاسخ به این سؤال که اگر ملی‌پوشان دوست نداشته باشند به اردوی تیم ملی بیایند و با باقری کار کنند تکلیف چیست، تصریح کرد: در این صورت دیگر خودشان می‌دانند، اگر قرار باشد هر کسی نظر خودش را اعمال کند، کارها پیش نمی‌رود. باقری سرمایه وزنه‌برداری ایران است و چهار سال برای تیم ملی زحمت کشیده است. صحبت‌هایی که از سوی ملی‌پوشان مطرح شده چندان صحیح نیست و خوب است که خبرنگاران موضوع را بسیار دقیق‌تر از ملی‌پوشان جویا شوند و بپرسند باقری در اردوها چه حرف بدی زده است و ۵-۶ ماه بیشتر تا مسابقات جهانی باقی نمانده است و احتمالاً باقری از آنها خواسته است کمی جدی‌تر تمرین کنند. اتفاقات پیش آمده را می‌توان با صحبت حل کرد و برنامه ما این است که فعلاً با کوروش باقری کار را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه باقری در مدت حضورش در تیم ملی عملکرد بسیار خوبی داشته وگرنه من عاشق چشم و ابروی وی نیستم که چهار سال با باقری کار کنم، ادامه داد: باقری در رده‌های سنی مختلف موفق بوده و عملکرد قابل قبولی داشته است. از تمام ملی‌پوشان درخواست کردم اگر آماده می باشند برای کمک به تیم ملی به اردو بیایند اما آنها اعلام کردند ما می‌خواهیم با یک مربی دیگر کار کنیم که این درخواست آنها منطقی نیست.

رضازاده در ادامه افزود: ملی‌پوشان خوبی در اردو می باشند و می‌توانیم آنها را در آینده جایگزین قهرمانان کنیم چرا که همین ملی‌پوشانی که امروز ادعا می‌کنند، چهار سال پیش هیچ چیزی نداشتند و در مدت زمان کار کردن زیر نظر باقری توانستند به مدال‌های مختلف دست پیدا کنند. مشکلات پیش آمده را حل خواهم کرد تا قهرمانان المپیکی مانند یک سرباز در خدمت تیم ملی باشند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این سؤال که شما هم در زمان خودتان می‌خواستید که با ایوانف کار کنید و اختلاف‌هایی پیش آمده بود، حالا چرا حاضر نیستید حرف ملی‌پوشان را قبول کنید، تصریح کرد: در آن زمان تیم ملی مربی نداشت و پس از اینکه یک مربی برای تیم ملی انتخاب شد با وی کار کردیم اما خودم دوست داشتم با ایوانف کار کنم چون وی مربی خوب و بزرگی بود. اگر بخواهم هر چیزی که ملی‌پوشان می‌گویند را قبول کنیم بحث بازیکن‌سالاری پیش می‌آید در حالیکه تمام ملی‌پوشان زیر نظر کوروش باقری مدال گرفتند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ