«رضا صادقی» به تلویزیون می‌رود

«سید‌عباس سجادی» شاعر و کارشناس برنامه موسیقی «دستان» که از شبکه آموزش پخش می‌شود در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس اظهار داشت: جمعه این هفته برنامه موسیقی دستان میزبان «رضا صادقی» خواننده پاپ کشورمان است.

وی با اشاره به اینکه «دستان» تلاش می‌کند تا با مطرح کردن موضوع‌های چالشی به یک برنامه ۹۰ موسیقی نزدیک شود، یادآور شد: در این گفت‌وگو به موضوع‌هایی همچون فلسفه مشکی پوشیدن این خواننده، تجربه وی در فیلم «بی‌خداحافظی» و معلولیت جسمی وی پرداخته شده است.

سجادی تصریح کرد: یکی از سوأل‌های مطرح شده در این برنامه جشنواره موسیقی فجر بود که با واکنش رضا صادقی همراه شد و گفت؛ چرا ما را برای شلوغی این جشنواره دعوت می‌کنند، ما دوست داریم تا ‌یک جشنواره مستقل با عنوان «موسیقی پاپ» داشته باشیم.

به گزارش فارس، برنامه «علی قمصری» آهنگساز که موفق نشده بود در برنامه هفته گذشته دستان حضور یابد این برنامه به هفته آینده موکول شد.

برنامه موسیقی «دستان» به تهیه‌کنندگی «سیدمحمد مناجاتی» و کارگردانی «اسدالله ایمن» و با اجرا و کارشناسی «سید ‌عباس سجادی» جمعه هر هفته‌ ساعت ۲۰ از شبکه آموزش پخش می‌شود و بازپخش آن شنبه در همان ساعت از شبکه آموزش به روی آنتن می‌رود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *