رهنما ˝غبار˝ را به دکتر مجابی تقدیم کرد

۱۶م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

شب قبل ۱۵ اسفندماه، اجرای نمایش ˝غبار˝ در حضور هنرمندانی چون پرستو صالحی، امیررضا کوهستانی توسط بهاره رهنما کارگردان این نمایش به دکتر جواد مجابی و همسرشان آسیه جوادی تقدیم شد.

 به گزارش هنرآنلاین، شب قبل ۱۵ اسفندماه، اجرای نمایش “غبار” در حضور هنرمندانی چون ژیلا سهرابی، رضا رشیدپور، پرستو صالحی، امیررضا کوهستانی، غزل اسکندرنژاد و… توسط بهاره رهنما کارگردان این نمایش به دکتر جواد مجابی و همسرشان آسیه جوادی تقدیم شد.

دکتر مجابی پس از اتمام این نمایش دربارهٔ آن گفت:این نمایش در عین سادگی به بیان مسئله ای شگرف پرداخته بود و به خوبی توانسته بود این خصوصیت مردم ما را که حتی در لحظات سختی مثل جنگ نیز شادی و شوخی خود را حفظ می¬کنند بازتاب دهد.

گفتنی ست که همین اجرا به نفع کودکان کار به روی صحنه رفته بود و پس از اتمام آن رضا رشیدپور به روی صحنه آمد و با اجرای مراسم مختصری به تماشاگران اعلام کرد که عواید حاصل از این اجرا با همت عالی تماشاگران در شب¬های سرد پیش از نوروز برای کودکان کار خواهد بود.

تا کنون هنرمندانی چون منیژه محامدی، پیمان قاسمخانی، بلقیس سلیمانی، مهوش افشارپناه، فرهاد تجویدی، علیرضا نادری و… به تماشای “غبار” نشسته اند.

غبار تا ۲۵ اسفندماه با بازی الهام پاوه نژاد، نسیم ادبی و سپیده گلچین هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/۵۳
 


آخرین خبرها
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *