رونمایی از خودرو هیبریدی با ۸۰۰ اسب بخار قدرت!

۰۶م آذر ،

شرکت امریکایی کپلر از یک خودرو تازه هیبریدی رونمایی کرده است که دارای سرعت و قدرت شگفت انگیزی در رده خودروهای هیبریدی است.

شرکت امریکایی کپلر از یک خودرو تازه هیبریدی رونمایی کرده است که دارای سرعت و قدرت شگفت انگیزی در رده خودروهای هیبریدی است.

این شرکت که در کالیفرنیا مستقر است با رونمایی از یک خودرو با قدرت پیشرانه ۸۰۰ اسب بخار در سال ۲۰۰۹ خود را به جمع مدعیان وارد کرد و حالا این شرکت این قدرت پیشرانه را در قالب یک خودرو هیبریدی رونمایی کرده است.

از آخرین باری که ما شاهد یک رونمایی از این شرکت بودیم در نمایشگاه بین المللی خودرو دوبی در سال ۲۰۰۹ بود و از آن زمان به بعد کپلر بسیار بی سر و صدا و آرام به امور پژوهشی خود سرو سامان می‌داد و حالا این شرکت این سکوت را با معرفی یک موتور تازه درهم شکسته است.

این خودرو سوپر اسپرت هیبریدی که ترکیبی از موتور توربودوگانه ۳٫۵ لیتری  V6  اکوبوست فورد در چرخ‌های عقب و یک جفت موتور الکتریکی در چرخ‌های جلو است که بدین ترتیب شما شاهد ۲۰۰ اسب بخار بیشتر نسبت به آنچه در خودرو فورد F-150 شاهد هستیم خواهید بود.

این خودور دارای بدنه ای غنی شده با فیبر کربن است که همانند بوگاتی ویرون دارای شتاب صفر تا صد در ۲٫۵ ثانیه است و در ضمن سرعت سنج  آن وقتی در ۳۲۲ کیلومتر در ساعت باشد دیگر متوقف میشود.

هیچ صحبتی از قیمت این خودرو استثنایی به میان آورده نشده است اما گفته میشود که تنها ۵۰ نمونه از این خودرو تولید خواهد شد که بدین ترتیب باید انتظار قیمت بسیار بالایی را برای این خودرو داشته باشیم.


sadkhabar.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ