رونمایی از کسپرسکی فارسی ۲۰۱۳

۱۰اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نسخه فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۳ از دهم اردیبهشت و همزمان با روز ملی خلیج فارس در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفت.
سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اشاره به فارسی سازی محصولات خانگی تازه کسپرسکی گفت: اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ و آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۳ دو محصولی می باشند که فارسی سازی رابط کاربری آن ها پایان یافته و از دهم اردیبهشت (امروز) در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد.
بقایی با اشاره به امکان دریافت نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی از وب پایگاه اینترنتی رسمی www.irkaspersky.com و یا وب پایگاه اینترنتی های نمایندگان آنلاین تصریح کرد: امسال برای دومین سال است که کاربران ایرانی می توانند از نسخه های به زبان فارسی استفاده کنند، ضمن آنکه همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی نسخه های فارسی نیز وجود دارد و کاربران می توانند به مدت یک ماه از کلیه امکانات این محصولات به طور کامل و به زبان فارسی استفاده نمایند.
به گزارش موسسه دیده بان آی تی، شرکت ایدکو، تنها توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه، نسخه های تازه محصولات خانگی کسپرسکی با رابط کاربری فارسی را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.
مدیرعامل شرکت ایدکو در خصوص جایگزینی نسخه های فارسی با انگلیسی نیز گفت: کاربران می توانند با دریافت نسخه فارسی، نسبت به نصب آن اقدام نموده و از همان لایسنس قبلی خودشان برای فعال سازی نسخه فارسی استفاده کنند. ضمن آنکه کلیه خریداران نسخه های خانگی محصولات کسپرسکی نیز می توانند، با کد لایسنس که از سایر فروشندگان معتبر دریافت داشته اند، نسبت به نصب و فعال سازی نسخه های فارسی اقدام نمایند. همچنین به غیر از رابط کاربری، در این نسخه ها کلیه قسمت های برنامه و پیام های آن نیز همانند قبل، فارسی سازی شده است.
گفتنی است نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی با کلیه نگارش های ویندوز مایکروسافت سازگار بوده و از دهم اردیبهشت از نشانی www.irkaspersky.com قابل دریافت و فعال سازی می باشند.


iTanalyze.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ