رویانیان: توافق برای جذب هافبک استقلال

خبرگزاری فارس: رویانیان: توافق برای جذب هافبک استقلال/ انصاری‌فرد و زاید را از دست نمی‌دهیم

بینا- مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از مذاکره برای جذب ساموئل هافبک تیم فوتبال استقلال خبر داد، اما تاکید کرد: قرار نیست بازیکنی از پرسپولیس با ساموئل معاوضه شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در صحبت‌های خود اظهار داشت: اخبار زیادی درباره معاوضه یک بازیکن پرسپولیس با ساموئل منتشر می شود، این موضوع باعث می‌شود که بازیکنان ما دچار مشکل شوند. بنابر این لازم است توضیح دهم و اعلام کنم که اقدامات اولیه برای به خدمت گرفتن ساموئل در نیم فصل صورت گرفته است. ما مذاکرات و توافقاتی با باشگاه استقلال داشته‌ایم، اما هنوز چیزی قطعی و صد در صد نشده است.

وی افزود: درباره معاضه ساموئل با بازیکنی از پرسپولیس باید بگویم که چنین چیزی صحت ندارد و قرار نیست ما یکی از بازیکنان خودمان را با ساموئل معاوضه کنیم و تاکنون هیچ مذاکره‌ای در این باره انجام نشده و اگر قرار باشد ساموئل به پرسپولیس بیاید صحبت برای معاوضه یک بازیکن نکرده‌ایم.

رویانیان درباره کریم انصاری فرد و ایمون زاید نیز گفت: به هیچ عنوان این دو بازیکن را از دست نمی دهیم. آنها پرسپولیسی هستند و مورد علاقه هواداران. انصاری فرد و زاید بازیکنان خوبی هستند که قصد از دست دادن آنها را نداریم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره اخباری که مبنی بر جدایی شهاب گردان و سامان آقازمانی منتشر می‌شود، گفت: اینگونه نیست ما قصد معاوضه سامان آقازمانی را نداشته‌ایم و چنین چیزی صحت ندارد. شهاب گردان دروازه‌بان توانمندی است که لیاقت و شایستگی‌های زیادی دارد. اتفاقا هم با مانوئل و هم با کی‌روش درباره شهاب گردان صحبت کردم و او انشاءا… به آنچه که لیاقت آن را دارد، دست پیدا می‌کند.

وی در پایان افزود: در جمع بازیکنان پرسپولیس نیز از نگاه حرفه‌ای و صبورانه گردان تقدیر کردم. او فرصت بازی کردن پیدا نکرده، اما هرگز حاشیه‌ای برای تیم بوجود نیاورد. این موضوع قابل تقدیر است.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ