رکورد دار سقوط آزاد دنیا اسیر عشق یک ملکه زیبایی شد!!

مردی که رکورد سقوط آزاد جهان را شکست اسیر عشق یک ملکه زیبایی جوان شده است.فلیکس بامگارتنر” ۴۳ ساله که اخیرا به خاطر پرش از فاصله ۲۴ مایلی به شهرت فراوانی دست یافت و با پرش با سرعت ۸۳۴ مایل در ساعت توانست عنوان سریعترین پرش کننده را به خود اختصاص دهد به زودی ازدواج میکند.به گزارش ممتازنیوز این عروس خانم که “ماری اوته”نام دارد یک ملکه زیبایی و مدل است و ۲۶ سال سن دارد. این زوج اطریشی برای زندگی کشور سوئیس را انتخاب کرده اند.

www.parsnaz.ir - رکورد دار سقوط آزاد دنیا اسیر عشق یک ملکه زیبایی شد!!

این ماجراجوی مشهور گفته است مراسم ازدواج را به تاخیر انداخت تا پروژه پرش از فاصله ۲۴ مایلی زمین را به اتمام برساند و نامزدش با پذیرفتن این امر بزرگترین کمک را به او کرده است.نامزد او میگوید: تمام لحظاتی که او در حال انجام پرش بود من در بدترین شرایط بودم و از فشار استرسی که به من وارد میشد چند بار نزدیک بود بیهوش شوم.

www.parsnaz.ir - رکورد دار سقوط آزاد دنیا اسیر عشق یک ملکه زیبایی شد!!
این زن میگوید با کارهای ماجراجویانه همسرش مشکلی ندارد و تنها نگرانی او سلامت وی است. او اضافه میکند به توانایی های شوهرش اعتماد دارد اما دوست دارد برای همیشه وی را در کنار خود احساس کند و امیدوار است با برگزاری مراسم ازدواج تب هیجانات همسرش اندکی فروکش کند ، آنها سال نوی میلادی را برای برگزاری جشن ازدواجشان در نظر گرفته اند.اما داماد ماجراجو در مصاحبه اش گفته است قصد دارد حرکاتی انجام دهد تا نام او به عنوان”خدای آسمانها” برای همیشه در ا ذهان ثبت شود.
  جواب جالب این دختر دانشجو در دفاع از مذهبش + عکس
  رابطه قهرمان تنیس زنان دنیا با مربی اش حاشیه ساز شد
  نقشه شوم این خانم پس از ۳۰ سال زندگی با همسرش


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    من سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. ناشناس گفت:

    چرت و پرت …اینم شد خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ