زلزله آمد، شبکه تلویزیونی گردشگری راه نیافتاد

علی‌رغم آنکه قرار بود شبکه تلویزیونی گردشگری، روز عید فطر به صورت رسمی راه‌اندازی شود زمان آن به تعویق افتاده است.

  راه‌اندازی شبکه تلویزیونی گردشگری به عنوان یکی از نیازهای اصلی صنعت توریسم در کشور محسوب می‌شود که سال‌ها جای خالی آن در بین شبکه‌های تلویزیونی احساس می‌شد.

بر اساس پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به سازمان صدا و سیما مقرر شده بود عید فطر امسال این شبکه تلویزیونی به صورت رسمی راه‌اندازی شود.

مسعود احمدی بافنده؛ مدیر شبکه گردشگری از آمادگی کامل این شبکه برای راه‌اندازی در عید سعید فطر سال جاری خبر داده بود.

به گفته وی به دنبال مذاکرات متعدد بین رؤسای سازمان‌های صدا و سیما و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ماموریت ویژه شبکه «شما» گردشگری تعریف شده است.

عید سعید فطر هم آمد اما خبری از راه‌اندازی شبکه گردشگری نبود البته شبکه «شما» همچنان مشغول پخش برنامه‌های سابق خود از استان‌های مختلف کشور است.

مسعود شریفی؛ مدیر کل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس درباره علت عدم راه‌اندازی این شبکه تلویزیونی در روز عید فطر می‌گوید: متأسفانه طی هفته اخیر شاهد حادثه غم‌بار زلزله برای هموطنانمان در آذربایجان شرقی بودیم به همین دلیل زمان راه‌اندازی شبکه گردشگری را به تعویق انداختیم.

به گفته شریفی شبکه تلویزیونی گردشگری در اولین مناسبت شاد در کشور به صورت رسمی راه‌اندازی خواهد شد.

شبکه تلویزیونی گردشگری مأموریت معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور اعم از آداب، رسوم، فرهنگ، طبیعت و … را دارد که پس از راه‌اندازی آن شبکه «شما» به «شبکه گردشگری، شبکه شما» تغییر نام خواهد داد.

۴۵۳۰۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *