زلزله کرمانشاه امروز / جزئیات زلزله دقایقی پیش کرمانشاه (فروردین ۱۴۰۲)

دقایقی پیش زلزله ای به بزرگی ۳٫۲ ریشتر کرمانشاه و دیگر شهرهای استان را لرزاند و موجب وحشت مردم این شهر شد. آخرین اخبار و جزئیات زلزله امروز کرمانشاه در این خبر اطلاع رسانی میگردد.

خبر فوری: به اطلاع میرساند ساعت ۱۷:۳۶ امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ زلزله ای به بزرگی ۳٫۲ ریشتر در ۱۷ کیلومتری حمیل در استان کرمانشاه به وقوع پیوست که از پس لرزه های زلزله ۴٫۷ ریشتری روز شنبه بوده و جای نگرانی برای زلزله بزرگتر نیست.

صبح روز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۵:۴۶ زلزله ای به بزرگی ۴٫۷ ریشتر استان کرمانشاه را لرزاند، مرکز این زلزله ۲۰ کیلومتری شهرستان قصرشیرین است که با توجه به شدت این زمین لرزه در کرمانشاه و شهرهای اطراف نیز احساس شد.

بنابر گزارش کارشناس زلزله نگاری خبرگزاری ممتازنیوز، زلزله ۳٫۵ ریشتری امروز از پس لرزه های زلزله اصلی ۴٫۷ ریشتری بوده و احتمال وقوع زمین لرزه های خفیف در این منطقه وجود دارد.

زلزله کرمانشاه (فروردین ۱۴۰۲)

خبر فوری: زلزله امروز کرمانشاه ساعت ۰۶:۱۵ صبح شنبه، ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ در فاصله تقریبا ۱۱۰ کیلومتری این شهر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در موقعیت ۳۴.۳۴ شمالی و ۴۵.۶۳ شرقی به وقوع پیوست. مرکز این زمین لرزه در نزدیکی شهر قصر شیرین و سرپل زهاب بود و شدت آن به حدی بود که شهر کرمانشاه و تمام شهرهای این استان و حتی استانهای اطراف آنرا نیز لرزاند.

در زیر نقشه مکان وقوع آخرین زلزله کرمانشاه را مشاهده میکنید.

زلزله کرمانشاه دقایقی پیش

آخرین آمار خسارت زلزله امروز کرمانشاه

زلزله ۴٫۷ ریشتری روز شنبه تا این لحظه چند پس لرزه داشته که بزرگترین آنها ۳٫۵ ریشتر و ساعت ۰۶:۲۱ امروز بوده است.

گروه های ارزیاب هلال احمر بلافاصله پس از وقوع زلزله بررسی را آغاز کردند و براساس ارزیابی‌های انجام شده خوشبختانه این زلزله هیچ گونه خسارت مالی یا جانی نداشته است.

مدیریت بحران استان کرمانشاه از مردم درخواست کرد ضمن حفظ خونسردی، آمادگی‌ لازم را برای پس‌لرزه‌های احتمالی داشته باشند.

به گزارش ممتاز نیوز، بزرگترین زمین لرزه این منطقه ۲۱ آبان سال ۹۶ به بزرگی ۷.۳ ریشتر روی داد که متاسفانه ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *