زنی که همزمان با ۱۴ مرد ازدواج کرد (عکس)

گردآوری توسط گروه خبرها ممتازنیوز

پلیس آمریکا از دستگیری یک زن ۳۵ ساله‌ خبر داد که با ۱۴ مرد ازدواج کرده و از حساب بانکی هزاران مرد دیگر هم سوء استفاده کرده بود.

بابی آن فینلی پس از دستگیری به ماموران گفت که به سبب شکست عشقی مجبور شده ۱۴ بار ازدواج کند و به سبب مشکلات مالی از مردان درخواست استفاده و برداشت از حساب‌های بانکی‌شان را می‌کرده است.

این زن ۳۵ ساله در ادامه یادآور شد: من ۹ فرزند دارم و به سبب این که پول‌هایی را که از همسرانم در مصارف غیرقانونی خرج کردم، توسط ماموران پلیس دستگیر شدم. رییس پلیس ایالت آلابامای آمریکا در این باره به شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز، خاطرنشان کرد: این زن تاکنون بیش از یکصد هزار دلار از حساب‌های بانکی مردان مختلف برداشت کرده است.

علاوه بر این، اکثر اشخاصی که توسط این زن فریب خورده و اغفال شده‌اند نظامیان و ماموران ارتش آمریکا می باشند. همچنین بسیاری از آنان به سبب حفظ آبروی خود تاکنون علیه این زن شهادت نداده‌اند. این مقام مسئول پلیس در ادامه عنوان کرد: این زن طی دو دهه قبل با شگردهای مختلف دست به این ازدواج‌ها و برداشت‌های غیرقانونی از حساب بانکی مردان کرده است. به طور حتم این زن جوان با اثبات تمامی جرایمش به حبس محکوم می‌شود.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *