ساخت مسکن مهر در پردیس متوقف نشده است

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ شنبه ۶ آبان ،

مدیرعامل شهر پردیس اعلام نمود: ساخت واحدهای مسکن مهر در پردیس متوقف شده و وضعیت افزایش قیمت مسکن مهر در دو هفته آینده مشخص می شود.

مهدی هدایت در گفتگو با خبرنگار اقتصادیممتازنیوز، با بیان اینکه تا کنون هیچ افزایش قیمتی در واحدهای مسکن مهر پردیس نداشتیم گفت: افزایش قیمت مصالح ساختمانی تاثیر زیادی در بازار مسکن داشته iبه طوریکه قیمت های واحدهای مسکونی افزایش چندین برابری داشته اند.

وی با اشاره iبه اینکه هدف ما از ساخت واحدهای مسکن مهر با قیمت ۳۳۰ هزار تومان بوده است گفت: در حال تشکیل کارگروهی برای ساماندهی و برآورد قیمت های واحدهای مسکن مهر هستیم.

هدایت در ادامه تصریح نمود: در حال حاضر بررسی برای افزایش حداقلی قیمت های مسکن مهر در صورت تثبیت نرخ مصالح ساختمانی هستیم.

وی با اشاره iبه اینکه در صورتی که قیمت مصالح ساختمانی کاهش پیدا کند، افزایش قیمتی برای مسکن مهر نخواهیم داشت، افزود: در صورتی که قیمت مصالح ساختمانی تثبیت یا افزایش پیدا کند رشد قیمت حداقلی در مسکن مهر پردیس خواهیم داشت.

مدیرعامل شهر جدید پردیس در ادامه اظهار داشت: در حال بررسی برآورد قیمت ها و با تشکیل کارگروه متشکل از انبوه سازان و وزیر راه و شهرسازی هستیم.

هدایت با بیان اینکه مردم در حال حاضر شاهد افزایش قیمت در همهی اجناس و کالا می باشند افزود: در بخش مسکن و مصالح ساختمانی این افزایش قیمت وجود دارد بنابراین مردم باید با افزایش حداقلی قیمت های مسکن مهر کنار بیایند.

وی با اشاره iبه اینکه ساخت واحدهای مسکن مهر در پردیس متوقف نشده است افزود: با تدابیر صورت گرفته ظرف ۲ و۳ هفته آینده بحث افزایش قیمت مسکن مهر مشخص می شود./عب


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ