سارقان خانه قاضی دادگستری دستگیر شدند

سارقان خانه قاضی دادگستری دستگیر شدند

سارقان خانه ، سارقان خانه

باند سرقت ۵ نفره در آخرین سرقت سریالی خود اقدام به سرقت از خانه ویلایی یکی از قاضیان دادگستری زدند. بازجویی ها بعد از دستگیری سارقان اتهامات دیگر آنها را فاش کرد.

سارقان خانه قاضی دادگستری دستگیر شدند

دستگیری سارقان خانه ی ویلایی قاضی دادگستری

چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از دستبرد دزدان به خانه اش خبر داد. با تحقیق از مالباخته معلوم شد او و خانواده اش زمانی که از مهمانی به خانه بازگشته اند، متوجه سرقت پول، طلا و لپ تاپ از خانه شان شده اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ویژه سرقت، با دستور بازپرس عموزاد تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد. در ادامه تحقیقات، افراد دیگری هم با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی را درباره دستبرد به خانه شان مطرح کردند.

در جریان تحقیقات پلیسی مشخص شد دزدان در آخرین سرقت سریالی خود به خانه یک قاضی دستبرد زده و ده میلیون تومان از آنجا سرقت کرده اند.

در ادامه مردی که قصد ورود به خانه ای در جنوب تهران را داشت، توسط اهالی دستگیر شد. این در حالی بود که تحقیقات اولیه در محل دستگیری متهم نشان می داد، همدستان وی که دو نفر بودند با سوار شدن به یک خودروی سمند متواری شده اند.

متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: من و چهار نفر دیگر که همگی سابقه دار هستیم باندی را تشکیل داده و شبانه با تردد در محله های تهران خانه های ویلایی را زیرنظر می گرفتیم و با اطمینان از این که ساکنان آن حضور ندارند، شبانه به آنجا دستبرد می زدیم.

با اعتراف متهم، چهار همدست دیگر وی هم شناسایی و دستگیر شدند. آنها با انتقال به پلیس آگاهی به سرقت از خانه های مردم و فروش اموال سرقتی اعتراف کردند. در حالی که سرکرده باند مدعی بود پول به دست آمده از اموال دزدی را یکی از دوستانش از وی به سرقت برده و او پولی ندارد که به مالباختگان بدهد، ماموران چند روز پیش به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد وی دروغ گفته و با پول های سرقتی خودروی اسپورتیج گرانقیمتی خریده و سند آن را به نام پدرش کرده است.

با افشای این موضوع، خودروی ۱۶۰ میلیونی توقیف شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

سارقان خانه قاضی دادگستری دستگیر شدند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *