سارقان لاستیک خودروهای مدل بالا دستگیر شدند

۱۳خردادماه،

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «ممتاز» به نقل از مهر، درپی شکایت تعداد بسیاری از اهالی خیابان های پاسداران و مجیدیه در مورد سرقت لاستیک خودروهایشان ماموران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان آغاز کردند. یکی از مالباختگان در شکایتش به ماموران گفت:شب قبل خودرو پرادو را در کنار خیابان پارک کردم. صبح که می خواستم به سرکار بروم با دیدن سرقت هر چهار لاستیک خودروام شوکه شدم.

ماموران که هیچ سرنخی از سارق یا سارقان نداشتند با ملاحظه دوربین های محل سرقت متوجه شدند در تمامی تصاویر ضبط شده خودرو پرایدی وجود دارد. در ادامه ماموران گشت کلانتری روز شنبه به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ مشکوک می شوند.

با استعلام پلاک خودرو ماموران متوجه شدند این پراید همان خودرو حاضر در صحنه سرقت ها است. با اعلام ایست ماموران راننده پراید به همراه سرنشینش بر سرعت خودرو افزوده و قصد فرار داشتند. ماموران نیز در حالی که خودرو وارد اتوبان شده بود به تعقیب آن پرداختند و پس از دقایقی با شلیک ۱۱ گلوله به سمت خودرو و هدف قرار دادن لاستیک ها موفق به متوقف کردن خودرو شدند.

با دستگیری دو سرنشین خودرو که محمدرضا ۴۵ ساله و غلیرضا ۱۹ ساله که پدر و پسر بودند، شناسایی و دستگیر شدند. در بازرسی از خودرو نیز ۸ حلقه لاستیک خودرو، تعدادی کامپیوتر خودرو و ضبط و پخش کشف و ضبط شد.

همزمان با انتقال متهمان به کلانتری آنها به سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند و در بازجویی ها مدعی شدند در طی ۶۰ روز بیش از ۴۰ خودرو  گرانقیمت را در شمال و شمالشرق تهران سرقت کرده اند.

سرهنگ اقبال امانی رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران با اعلام این خبر به مهر گفت: متهمان برای مشخص شدن سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

ماخذ:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *