ساری در چند دقیقه زیر آب رفت

بارش شدید عصر جمعه باران، ساری را برای مدتی زیرآب برد و رفت و آمد شهروندان در خیابانها را با اختلال مواجه کرد.

مهر: بارش شدید باران همراه با صاعقه و رعد و برق عصر امروز در مرکز مازندران سبب ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده است.

بارش شدید باران عصر امروز در ساری در حالی صورت گرفت که تمامی خیابان های اصلی و فرعی ساری برای مدتی زیر آب رفته و هنوز هم در آب است.

خبرنگاران مهر در نخستین دقایق بارش باران به صورت میدانی از سطح شهر بازدید کرده و از جمع آوری آب در خیابانهای نهضت، بعثت، ورزش، رفاه از میدان امام خمینی به سمت میدان شهدا خبر دادند.

بارندگی های شدید باران سبب آبگرفتگی شدید در میدان خزر، ششصد دستگاه و خیابان های مرکزی شهر در دروازه بابل تا میدان ساعت شده است.

علیرغم حضور شهردار تازه نفس مرکز استان در بارندگی شدید چند هفته پیش مرکز استان، در آغازین ساعات بارندگی نه خبر از شهردار بوده و نه حضور نیروهای آنش نشانی شهرداری برای جمع آوری آب های خیابان بوده است. البته ممکن است با گذشت چند ساعت از بارندگی حضور نیروهای شهرداری و امدادرسان در مناطق مختلف ساری محسوس شده باشد.

گزارش خبرنگار مهر از وضعیت بارندگی و سختی تردد شهروندان در نقاط مختلف ساری حاکی از آن است که در موقع بارش شدید باران و پس از آن برخی نیروهای شهرداری و سازمانهای زیرمجموعه آن، حضور در یکی از آبمیوه فروشی های سطح شهر را به محل جمع آوری آبهای سطحی شهر ترجیح داده بود.

تا لحظه مخابره خبر، بارش باران از مرکز استان به سمت شهرهای شرقی مازندران هدایت شده و هم اکنون بارندگی شدیدی در نکا و شهرهای اطراف انجام شده است.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ