سامسونگ و عرضه گلکسی از جنس فلز

۲۷خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است موبنا- سامسونگ درصدد است نسخه بعدی گوشی هوشمندش از سری گلکسی را از جنس فلز ساخته و راهی بازار کند.

در حالی که اکثر گوشی‌های هوشمند سامسونگ از سری Galaxy از بدنه پلاستیکی برخوردارند، ظاهرا این شرکت کره‌ای قصد دارد گوشی بعدی خود از این سری با نام Galaxy S5 را با بدنه فلزی راهی بازار کند که به این ترتیب اولین گوشی گلکسی سامسونگ از جنس آلومینیوم به شمار می‌رود.

به نظر می‌رسد تصمیم سامسونگ برای ساخت گوشی از جنس فلز به سبب اعتراض بسیاری از کاربران دربارهٔ بدنه سبک و سست گوشی‌های سری Galaxy صورت می‌گیرد. از سوی دیگر این اقدام سامسونگ به منظور رقابت با آی‌فون اپل و HTC One صورت می‌گیرد که بدنه آنها از فلز ساخته شده است.

بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند از گوشی‌هایی استفاده کنند که بدنه فلزی داشته باشد و به این ترتیب حسی از مقاومت را القا کنند.

اگرچه سبک وزن بودن گوشی یکی از ویژگی‌هایی است که تولیدکنندگان به آن می‌پردازند، اما ساخت بدنه از پلاستیک حسی از سستی و شکنندگی را القا می‌کند. بر این اساس تولیدکنندگان قصد دارند از فلزهای سبک در ساخت گوشی‌هایشان استفاده کنند تا از یک سو بدنه گوشی را در برابر شکستن و آسیب دیدن مقاوم کنند و هم رضایت کاربران فراهم شود.

IT Iran
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ