سفر به ایران، مانع همراهی ژاوی با بارسلونا به آمریکا!

ژاوی به دلیل سفر به ایران، برای رفتن به آمریکا با مشکل مواجه شد.

سفر به ایران، مانع همراهی ژاوی با بارسلونا به آمریکا!

به گزارش ممتاز نیوز، ژاوی نمی تواند بارسلونا را در سفر به ایالات متحده همراهی کند و علت آن، حضور متعدد او با السد در ایران عنوان شده است.
بارسلونا فردا راهی آمریکا خواهد شد و در آنجا ۴ بازی دوستانه پیش فصل برای این تیم پیش بینی شده است. مهمترین آن قطعا بازی برابر رئال در لاس وگاس خواهد بود.

نکته قابل توجه اما غیبت ژاوی در این تور است و مربی بارسلونا به دلیل مشکل گذرنامه و عدم دریافت ویزای آمریکا نمی تواند تیمش را در سفر به میامی همراهی کند.

موندودپورتیوو، نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا ساعتیپیش اعلام کرد که باشگاه به ژاوی اطلاع داده است که آمریکا به وی ویزا نداده و در تلاشند تا این مشکل را هر چه سریع تر حل کنند و او بتواند به تیم در میامی ملحق شود.
دلیل ویزان ندادن آمریکا به ژاوی، سفرهای متعدد ژاوی همراه با السد به ایران است.
ژاوی چه به عنوان بازیکن و چه مربی در سال های گذشته بارها به ایران سفر کرد و برابر استقلال و پرسپولیس قرار گرفت و حالا همین قضیه برای او مشکل ساز شده است.

او آخرین بار ۱۹ می ۲۰۱۹ در ایران حضور داشته است. طبق قوانین ایالات متحده، تمام کسانی که در گذرنامه های شان مهر ورود به ایران خورده باشد، برای ورود به آمریکا نیاز به مجوز ویژه دارند. بارسلونا به دلیل تعطیلی شنبه و یکشنبه باید تا دوشنبه برای رفع این مشکل صبر کند. در حال حاضر تنها ژاوی از اردوی بارسا با چنین مشکلی مواجه است و باید دید در نهایت چه زمانی می تواند راهی آمریکا شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ