شریعتمداری به ائتلاف کاندیداهای اصلاح‌طلب پیوست

۱۴اردیبهشت،

محمد شریعتمداری، یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری که با رویکرد اصلاح طلبانه پا به عرصه رقابت های انتخاباتی گذاشته است، به جمع ائتلاف سه گانه کاندیداهای اصلاح طلب پیوست.

ممتازنیوز: محمد شریعتمداری، یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری که با رویکرد اصلاح طلبانه پا به عرصه رقابت های انتخاباتی گذاشته است، به جمع ائتلاف سه گانه کاندیداهای اصلاح طلب پیوست.

با پیشنهاد کاندیداهای عضو ائتلاف سه گانه اصلاح طلبان و موافقت شورای مشورتی ۴۶ نفره این طیف و شخص سید محمد خاتمی، شریعتمداری به ائتلاف کاندیداهای جبهه اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری پیوست.

شورای مشورتی اصلاح طلبان این تصمیم را برای جلوگیری از افتراغ کاندیداهای این طیف در انتخابات آتی اتخاذ کرده است. البته تا کنون محمد شریعتمداری موافقت یا مخالفت خود را با تصمیم شورای مشورتی اعلام نکرده است، اما بر اساس آنچه او پیش از این دربارهٔ تلاش برای وحدت اصلاح طلبان عنوان کرده است، به نظر می رسد به تصمیم شورای مشورتی تمکین کرده و به عنوان یکی از اضلاع ائتلاف چهارگانه اصلاح طلبان فعالیت انتخاباتی خود را ادامه دهد.

محمدرضا عارف، اسحاق جهانگیری و محسن مهرعلیزاده سه عضو ائتلاف منتخب شورای مشورتی اصلاح طلبان می باشند. مهرعلیزاده پیش تر اعلام کرده بود که قرار است در صورت عدم کاندیداتوری آقایان هاشمی و خاتمی، بر اساس پایگاه رای و نظر سید محمد خاتمی یک نفر را به عنوان برگزیده این ائتلاف معرفی کرده و اعضای دیگر به نفع وی کنار بروند.

خبرگزاری مهر


نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *