شگرد واردات پورشه لو رفت

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 شگرد واردات پورشه لو رفت

شگرد واردات پورشه لو رفت

ممتازنیوز: نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام جزئیات شناسایی شگرد واردات ۱۴۴ دستگاه پورشه در جزیره ابوموسی و پیش فروش آن‌ها به مردم، از تشکیل پرونده‌های ارزی، طلا و خودرو در ستاد قاچاق کالا خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، فداحسین مالکی ظهر امروز در حاشیه گردهمایی مسئولین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به استان های سراسر کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هم اکنون پرونده هایی در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی می گردد که ارز مرجع دریافت شده ولی کالایی وارد کشور نشده است، گفت: همچنین پرونده هایی داریم که ارز مرجع دریافت کرده و کالا را با قیمتی گران به فروش می رسانند.
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام اینکه بیش از ۴۸۰ میلیارد تومان جریمه پرونده های ارزی در سال قبل داشتیم، از قاچاق روزانه ۳ میلیون لیتر سوخت در سیستان و بلوچستان طی سال قبل خبر داد و افزود: قاچاق کالاهای ضروری در نیمه دوم سال قبل افزایش یافت که توانستیم از آن جلوگیری کنیم.
به گزارش مهر، نماینده ویژه رئیس جمهور با اعلام اینکه قاچاق سوخت هم اکنون در سیستان و بلوچستان تقریبا نزدیک به صفر شده است، افزود: از استان های مرزی هم اکنون می توان ۲ میلیون تومان کالا وارد کشور کرد که می تواند اشتغالزایی به همراه داشته باشد.
مالکی پرونده های ارزی، طلا و خودرو را در سال قبل از مهمترین پرونده های تشکیل شده در ستاد مبارزه با قاچاق کالا دانست و افزود: فردی در جزیره ابوموسی با کارت بازرگانی چند نفر اقدام به وارد کردن ۱۴۴ دستگاه پورشه و پیش فروش آن به مردم کرده است که ما به دنبال آن هستیم تا جلوی ضرر و زیان مردم گرفته شود.


پرشین خودرو | RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *