شگرد پسر جوان برای سوء استفاده جنسی از دختر شیرازی

سوء استفاده جنسیرئیس پلیس فتای استان فارس از کشف پرونده هتک حیثیت از طریق افشا تصاویر و اطلاعات شخصی دختر محصل شیرازی، در فضای مجازی خبر داد که منجر به خودکشی این دختر شده است.

سرهنگ “سیدموسی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در این پرونده که شخصی از طریق اینترنت و نرم افزار کاربردی گوشی تلفن همراه، عکس های دختری نوجوان (۱۷ ساله) را سرقت کرده و از این طریق با ایجاد ترس، تهدید و اذیت و آزار سعی می‌کند از او سو‌استفاده جنسی کند.

وی با بیان اینکه تهدیدها و آزارهای متهم موجب بروز مشکلات عصبی برای دختر نوجوان می‌شود، تاکید کرد: این ارتباط در نهایت دختر نوجوان را به سمتی سوق می دهد که تصمیم به خودکشی می گیرد که خوشبختانه با درایت خانواده، از مرگ نجات پیدا می‌کند.

سرهنگ “حسینی” گفت: پس از ارجاع این پرونده به پلیس “فتا”، کارشناسان متهم را شناسایی کرده و با استفاده از ترفند های مهندسی پروفایل وی را هک و اطلاعات اولیه ای از او را استخراج کردند.

وی افزود: در ادامه شواهدی از ارتباط متهم با اشخاص دیگری نیز در فضای مجازی شناسایی و با بدست آمدن ادله کافی از “نوید” که متهم این پرونده است کارآگاهان پلیس “فتا” استان فارس وی را دستگیر و تجهیزات دیجیتالی او را به منظور استخراج ادله دیگر در اثبات جرم به پلیس “فتا” منتقل کردند.

رئیس پلیس “فتا” استان فارس گفت: در تحقیقات انجام شده از متهم مشخص شد وی از طریق مهندسی اجتماعی، اعتماد کاربران و همچنین شاکی را جلب و با ارسال تصاویر جعلی از خودش آنها را جهت ارسال عکس ها و اطلاعات شخصیشان ترغیب می کرده است.

سرهنگ “حسینی” ادامه داد: با مطرح شدن تقاضای ارسال تصاویر شخصی، شاکی که سن و سال کمی دارد و فریب خورده، تصاویر خود را برای وی ارسال و متهم بعد از دریافت این تصاویر سعی می کند از طریق ایجاد ترس از ارسال تصاویرش در فضای مجازی به نیت شوم خود دست یابد.

رئیس پلیس “فتا” استان فارس اظهار کرد: این پرونده که هم اکنون توسط کارشناسان این پلیس به نتیجه رسیده، جهت طی مراحل قضایی به دادسرا ارسال شده است.

سرهنگ “حسینی” هشدار داد: خانواده هایی که با فرزندانشان برخورد مناسبی ندارند باعث می شوند فرزندان از بیان مشکلات شخصی شان خودداری کرده و دچار مشکلات عصبی و در نهایت مشکلاتی ناخواسته شوند.

منبع : yjc.ir – شگرد پسر جوان برای سوء استفاده جنسی از دختر شیرازی

The post شگرد پسر جوان برای سوء استفاده جنسی از دختر شیرازی appeared first on مجله ابرتازه ها.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ