صداوسیما وب‌گاه انتخابات راه‌اندازی کرد

با حضور رییس سازمان صداوسیما، معاونان، مدیران، کارشناسان و دست‌اندرکاران انتخابات در رسانه ملی از وب‌گاه انتخابات در صداوسیما با نام اراده ملی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری هنر ایران، این وب‌گاه که به همت رسانه مجازی صداوسیما آماده شده است، آخرین خبرها و اطلاعات ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل دریافت است.

بازنمایش تولیدات متنوع رادیو و تلویزیونی شبکه‌های مختلف صداوسیما در حوزه‌های محلی، ملی و بین‌المللی، جدول پخش برنامه‌ها، نمایه نامزدها و سرخط مهمترین خبرها انتخاباتی و انعکاس اتفاقهای مرتبط با موضوع انتخابات از جمله بخش‌های این وب‌گاه برای ارائه به مخاطبان است.

وب‌گاه اراده ملی با نشانی www.eirib.ir از امروز در دسترس مخاطبان و علاقمندان قرار می‌گیرد. در این پایگاه همچنین اظهار نظر اشخاص، گروه‌ها، شخصیت‌ها و پشت صحنه حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های ویژه انتخابات رسانه ملی قابل ملاحظه است. با توجه به قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای این وبگاه سایر پایگاه های فعال در حوزه انتخابات به این فضا پیوند داده شده است.

کمی درنگ، پشت صحنه و ۱۶۲ بخش‌های دیگر این وبگاه است که در هر بخش خدماتی به مخاطبان ارائه می دهد. پرسش‌های مخاطبان در خصوص انتخابات و یا سوالات آنان از کاندیداهای ریاست جمهوری در بخش ۱۶۲ قابل ملاحظه است. دستورالعمل‌های ستاد انتخابان و بیانیه‌ها و اطلاعیه‌هایی که برای مردم و خبرگزاری‌ها مهم است در این وب‌گاه منتشر خواهد شد.

شبکه مجازی دنیا ۲۴ نیز در این پایگاه برنامه‌های جذاب و کوتاه انتخاباتی پخش خواهد کرد.

رییس سازمان صداوسیما در مراسم رونمایی از این وب‌گاه و ۳۵۰ قطعه موسیقی و سرود ویژه انتخابات که در حاشیه سی و یکمین نشست افق رسانه صورت گرفت، گفت: با عنایت به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صداوسیما برای حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه‌های رسانه ملی به جرأت می‌توانیم بگوییم که همه نامزدها اگر از همین امکانات و برنامه‌ها که به صورت عادلانه در اختیار آنها قرار گرفته است استفاده کنند نیازی به صرف هزینه‌های اضافی در حوزه تبلیغات ندارند.

همچنین در این مراسم از ۳۵۰ قطعه موسیقی و سرود ویژه انتخابات برای پخش در شبکه های رادیویی وتلویزیونی رونمایی شد.این آثار را مرکز موسیقی وسرود صداوسیما تولید و ارائه کرده است


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ