عاقبت تلخ یک دختر به دلیل نگاه کردن به پسر

سهشنبه ۱۶آبان۹۱ به نقل از منبع ذکر شده در خبر، در پرتال خبری ممتاز نیوز انتشار یافته است،

خانواده پاکستانی با اسید به دختر خود حمله نموده و سبب مرگش شدند.
به گزارش تفسیری پلیس محلی پاکستان یک خانواده روستایی پاکستانی هنگامیکه متوجه شدند دختر ۱۵ ساله شان با یک پسر غریبه هم صحبت شده است با پاشیدن اسید روی همه صورت و بدن او سبب مرگش شدند.

دختر پاکستانی

این اتفاق در یکی از روستاهای کوچک از توابع ایالت کشمیر رخ داد.پدر و مادر این دختر اعتراف نمودند وقتیکه دیده اند این دختر با یک پسر غریبه هم کلام شده است او را با اسید سوزانده اند.
در گزارش تفسیریات پلیس آمده است پدر این دختر که “محمد ظفر ” نام دارد دختر خود را دید که با یک پسر غریبه در خارج از خانه در حال صحبت است او ابتدا این دختر را به باد کتک گرفت و بعد به کمک همسرش همه بدن و صورت او را با اسید سوزاند . این دختر به طرز وحشتناکی دچار سوختگی شد اما والدین سنگدل او را تا روز بعد به بیمارستان نبردند و وقتیکه او به بیمارستان رسید جان سپرد.
به گفته پزشکی قانونی مرگ این دختر به صورت تدریجی و دردناک رخ داده است. یکی از اقوام این دختر با پلیس تماس گرفت و پدر و مادر سنگدل او به جرم قتل بازداشت شدند.

مجله اینترنتی تاپ ناز, آهنگ, دانلود, عکس

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. خرید ملک در آلانیا گفت:

    شرکت بست هوم پیشرو در توسعه ساخت مستغلات در منطقه آنالیا از سال ۲۰۰۴ میباشد.شروع کار شرکت بصورت آژانس املاک بود که در سال ۲۰۰۸ هدف شرکت بر ساخت و فروش املاک آماده تحویل در بهترین مناطق آنالیا قرار گرفت. رزومه شرکت ات به امروز شامل ۱۵ پروژه به متراژ ۲۹۰۰۰ متر مربع میباشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *