عاقبت شوخی دو ملی‌پوش با آندو بعد از بازی قطر/ درگیری در اردوی تیم‌ملی!

گردآوری توسط گروه ورزش سایت خبری ممتاز نیوز

نگارش توسط حمید در شنبه, ۱۷ ژانویه ۲۰۱۵ در ورزش
عاقبت شوخی دو ملی‌پوش با آندو بعد از بازی قطر/ درگیری در اردوی تیم‌ملی!

 آندرانیک تیموریان پس از بازی با قطر به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شود. او سرحال و خندان است اما ساعاتی بعد اعصابش به هم می‌ریزد.

 

خبرورزشی نوشت: یکی از بازیکنان تیم‌ملی به شوخی یا جدی، رو به این بازیکن می‌گوید: «مگر در زمین چه کار کردی که تو را بهترین بازیکن کردند؟» وقتی او این جمله را می‌گوید، ملی‌پوش دیگری هم که نزدیک آنهاست، می‌خندد. دست بر قضا همین بازیکن عملکرد ضعیفی داشته و خنده‌های او شدیداً آندرانیک تیموریان را عصبی می‌کند.

او که کاپیتان دوم تیم به حساب می‌‌آید، ناگهان از کوره در رفته و سر و صدایی به راه می‌اندازد. آندو در بازی زیاد دویده بود و به نظر می‌رسد همین فشارهایی که رویش در زمین وجود داشت، او را کمی بدخلق کرده بود. در این لحظه اعضای کادرفنی تیم‌ملی و دیگر بازیکنان پا درمیانی می‌کنند تا غائله بخوابد.

آندرانیک تیموریان هم بعد از دقایقی آرام می‌شود و به اتاقش می‌رود تا دوباره آرامش به اردوی تیم بازگردد. در تیم کارلوس کروش کم پیش آمده که از این دست اتفاق‌ها بیفتد و اعضای کادرفنی خواسته‌اند که جدی یا شوخی، از این بحث‌ها در اردوی تیم‌ملی نکنند. مربی پرتغالی روی این مسائل حساسیت فوق‌‌العاده‌ای دارد و حتی ممکن است بازیکنان را اخراج کند، آن هم در کوران مسابقات به این حساسی.


– ورزش
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *