عکس: پوشش انتخابی بی بی سی برای عروس برهنه ملکه انگلیس

انتشار تصاویر برهنه ی “کیت میدلتون”، عروس برهنه ی ملکه ی انگلیس در یک مجله ی فرانسوی به دردسری تازه برای این خاندان تبدیل شده است.

انتشار تصاویر برهنه ی “کیت میدلتون”، عروس برهنه ی ملکه ی انگلیس در یک مجله ی فرانسوی به دردسری تازه برای این خاندان تبدیل شده است.

به گزارش رسانه ایران، بی بی سی فارسی در حالی که از پخش تصاویر کاملا برهنه ی زنان بومی برزیلی در تلویزیون خود خودداری نمی کند، از درج عکس های عروس سلطنتی انگلیس جلوگیری کرده و عکسی با پوشش روسری برایش بر می گزیند.

خانم میدلتون هم اکنون در سفر به مالزی، به عنوان کشوری مسلمان، اولین سخنرانی رسمی خود را انجام داده و در بخشی از سفر خود به مسجدی در کوالالامپور رفته ‌است. او در مسجد از روسری استفاده کرده تا جایگزینی باشد برای بی بی سی به جای عکس های برهنه ای که از وی در نشریات منتشر شده است.

گفتنی است بی بی سی فارسی در جریان انتشار تصاویر کاملا برهنه ی پرنس هری، تصویری کاملا رسمی از وی منتشر ساخت.


بولتن نیوز | bultannews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. حمیدخوبه گفت:

    اینا خسته نمیشن!!!
    چقدر زشتی وپلیدی ، به این میگن حق الناس اساسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *