فتح‌الله‌زاده: تمام تلاش باشگاه، برگرداندن استراماچونی است/ با مجیدی مذاکره کرده بودیم

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید که باشگاه همچنان در تلاش است که استراماچونی به ایران برگردد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، علی فتح‌الله‌زاده، عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین وضعیت نیمکت این تیم اظهار کرد: من قبلا اعلام کردم که به خاطر مشکلاتی که وجود دارد از جمع دوستان جدا شده‌ام. این وضع ادامه دارد تا به یک جمع‌بندی برسیم. با این حال تا جایی که مطلع بودم، ما چند گزینه داشتیم که در صورت نیامدن استراماچونی از آن‌ها استفاده کنیم که یکی از آن‌ها آقای فرهاد مجیدی بود. امروز مطلع شدیم که او گفته که نمی‌تواند این کار را انجام بدهند. به همین دلیل دوستان در زمینه‌های دیگر در حال فعالیت هستند که اگر آقای استراماچونی نیامد، یک مربی ایرانی انتخاب کند.

او در پاسخ به این سوال که پس آیا باشگاه همچنان در تلاش است که استراماچونی را برگرداند، گفت: هیات مدیره تمام تلاشش را می‌کند که آقای استراماچونی برگردد. آن‌ها تمام تلاششان را می‌کنند و تمام پیغام‌ها را رصد می‌کند تا به یک راهکار برسند. باید توجه داشته باشیم که تا سه، چهار روز دیگر لیست استقلال را به AFC اعلام شود وگرنه از مسابقات آسیایی حذف می‌شویم. از طرفی زمان تمرینات و نقل و انتقالات در حال گذشتن است. در این شرایبط تصمیمیگیری سخت شده ولی امیدوارم کار به سمتی برود که هواداران به خواسته‌شان برسند.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با مجیدی مذاکره شده بوده یا تنها برای او پیغام فرستاده شده بود، بیان کرد: من تا سه، چهار روز قبل می‌دانم که با چند گزینه که یکی از آن‌ها مجیدی بود، صحبت شده است.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *