فردا؛ کارت آزمون دکتری تخصصی سال دانشگاه آزاد توزیع می‌شود

توزیع اینترنتی کارت آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی سال از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه، اول اسفند آغاز می‌شود و تا یک ساعت پیش از برگزاری آزمون ادامه دارد.

به گزارش خبرنگاردانشگاه برنا مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی سال این دانشگاه، بصورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه مورخ ۱/۱۲/۹۰ آغاز می‌‏شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه دارد.

داوطلبان این آزمون می‏توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده‏اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

طبق این گزارش اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است طی روزهای دوشنبه مورخ ۱/۱۲/۹۰ تا چهارشنبه مورخ ۳/۱۲/۹۰ صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت۱۳ الی۱۷ با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‏بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند.

گفتنی است داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه‏ای که روز یکشنبه مورخ ۳۰/۱۱/۹۰ از طریق روزنامه آفرینش منتشر و بطور همزمان در پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به آدرسwww.pubr-azmoon.com قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

به گزارش برنا آزمون دکتری تخصصی سال دانشگاه آزاد اسلامی روز پنجشنبه ۴/۱۲/۹۰ و جمعه ۵/۱۲/۹۰ در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ