«فوق لیسانسه‌ها» با خودشان شوخی کردند + توضیح تهیه‌کننده

مجموعه‌ی «فوق لیسانسه‌ها» شامگاه سه‌شنبه در حالی به روی آنتن رفت که در سکانس‌هایی از آن با تهیه‌کننده کار شوخی شد و به معضل تاخیر در پرداخت دستمزدهای بازیگران پرداختند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، در سکانس‌هایی که از مجموعه‌ی «فوق لیسانسه‌ها» که شب گذشته به روی آنتن رفت، بازیگران این مجموعه در اعتراضی نمادین تهیه‌کننده را تهدید کردند که اگر دستمزد آنها را پرداخت نکند، همکاری در این مجموعه را ادامه نمی‌دهند.

رضا جودی ـ تهیه‌کننده این مجموعه ـ به همین منظور در گفت‌وگویی با ایسنا درباره این سکانس، توضیح داد: این سکانس صرفا یک شوخی بود و اشکالی هم ندارد. واقعیت هم همین‌ است؛ پول کجا بود!؟ اما در ارتباط با کار ما، آن صحنه‌ای که مخاطب دید، صرفا یک شوخی بود. وقتی ما با همه‌ی عالم شوخی می‌کنیم، چرا با خودمان شوخی نکنیم. این شوخی خیلی خوب بود. واقعا دستشان درد نکند.

وی درباره‌ی حذفیات سریال «فوق‌لیسانسه‌ها» نیز گفت: بالاخره تصمیم و سلایق تلویزیون است. فوتبال هم که پخش می‌کند در برخی موارد این اتفاق می‌افتد. تلویزیون صاحب کار و آنتن‌دار است و هر چه صلاح بداند آن کار را انجام می‌دهد. بالاخره تلویزیون برای هر چیزی یک قواعدی دارد. در ارتباط با کار ما هم همین‌طور است؛ البته خیلی از بخش‌های کار ما را هم بدون حذفیات پخش کردند.

جودی در پایان در پاسخ به اینکه آیا تصمیمی برای ساخت فصل جدید «فوق لیسانسه‌ها» گرفته نشده است؟ توضیح داد: هنوز تصمیمی برای ادامه کار گرفته نشده است، برخی از عوامل خارج از ایران هستند و بعد از بازگشت برای ادامه‌ی کار تصمیم گرفته خواهد شد.

فصل اول و دوم سریال سروش صحت با عنوان «لیسانسه‌ها» از شبکه سه سیما پخش شد. فصل سوم آن با نام «فوق‌لیسانسه‌ها» اواخر فروردین ماه کلید خورد تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.

بازیگران این مجموعه هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، امیر کاظمی، بیژن بنفشه خواه، عزت الله مهرآوران، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، متین ستوده، افشین سنگ‌چاپ، فرخنده فرمانی‌زاده، پریسا مقتدی، مریم سرمدی، حسن نوری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، آیدا نامجو، عرفان‌برزین و رویا میرعلمی، سام‌نوری، علی آش‌مند، ایمان خیراندیش، شیما جهانگیری، شیمابخشنده، محمدمهدی علامه زاده  هستند.

«فوق‌لیسانسه‌ها» هر شب ساعت  ۲۰:۴۵ پخش می‌شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *