فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما در قسمتی از مصاحبه خود در مورد همسر سابقش پیمان قاسم خانی گفت : ایشون برای من مثل یک بزرگتر میمونه بعد از ازدواجم زمانی که با امیر خسرو به شاه چراغ رفتیم برای آرامش و خوشبختی پیمان دو رکعت نماز خواندم .

برای خوشبختی همسر سابقم دو رکعت نماز خوندم

بهاره رهنما زمانیکه گفت برای همسر سابقم دو رکعت نماز خواندم گریه کرد و این موضوع واکنش های مختلف کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت این فیلم را در ادامه مشاهده می کنید .

فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

دانلود فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

تا این لحظه ۶نظر ثبت شده
 1. Mobinنام شما...:

  ای والله…..

 2. ROTOSH:

  ادای دختر های مانکن بیست ساله رو در میاری… این اداها چیه از خودت در میاری…مثلا میخوای بگی با فرهنگی… عشق من فقط سوسن پروربهترین بازیگر زن…نفسمه..جای خواهری…

  • Mobinنام شما...:

   دمت گرم

 3. اینجانب:

  بهاره رهنما دایما می آید می گوید فلان کار را کردم تا فرهنگسازی کنم ، بهمان کار را کردم تا فرهنگ مردم بالا برود ….انگار همهء ایرانی ها بی فرهنگند و فقط او یک نفر مظهر فرهنگ و تمدن است !!! یکی نیست بهش بگوید آن موقع که طلاق می گرفتی چگونه فرهنگ سازی می کردی ؟! آن موقع که تمام مردها را از سگ کمتر می خواندی فرهنگت کجا بود ؟ زنی که آنقدر حرص و شهوت خوردن دارد که طول وعرضش با هم برابر شده ، به نظر شما الگوی فرهنگ است ؟!!! بعد وقتی مردم می آیند و جواب توهین هایش را می دهند ، می گوید : حسادت شما را می بخشم !!!
  ای بابا ….

 4. سلوم:

  به این میگن اشک تمساح ریختن

  • نام شما...:

   منم میخواستم همین وبگم.

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.