فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما در قسمتی از مصاحبه خود در مورد همسر سابقش پیمان قاسم خانی گفت : ایشون برای من مثل یک بزرگتر میمونه بعد از ازدواجم زمانی که با امیر خسرو به شاه چراغ رفتیم برای آرامش و خوشبختی پیمان دو رکعت نماز خواندم .

برای خوشبختی همسر سابقم دو رکعت نماز خوندم

بهاره رهنما زمانیکه گفت برای همسر سابقم دو رکعت نماز خواندم گریه کرد و این موضوع واکنش های مختلف کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت این فیلم را در ادامه مشاهده می کنید .

فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

دانلود فیلم اشک های بهاره رهنما و خواندن نماز برای خوشبختی پیمان قاسم خانی

تا این لحظه ۷نظر ثبت شده
 1. محمدهادی گفت:

  سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

 2. Mobinنام شما... گفت:

  ای والله…..

 3. ROTOSH گفت:

  ادای دختر های مانکن بیست ساله رو در میاری… این اداها چیه از خودت در میاری…مثلا میخوای بگی با فرهنگی… عشق من فقط سوسن پروربهترین بازیگر زن…نفسمه..جای خواهری…

 4. اینجانب گفت:

  بهاره رهنما دایما می آید می گوید فلان کار را کردم تا فرهنگسازی کنم ، بهمان کار را کردم تا فرهنگ مردم بالا برود ….انگار همهء ایرانی ها بی فرهنگند و فقط او یک نفر مظهر فرهنگ و تمدن است !!! یکی نیست بهش بگوید آن موقع که طلاق می گرفتی چگونه فرهنگ سازی می کردی ؟! آن موقع که تمام مردها را از سگ کمتر می خواندی فرهنگت کجا بود ؟ زنی که آنقدر حرص و شهوت خوردن دارد که طول وعرضش با هم برابر شده ، به نظر شما الگوی فرهنگ است ؟!!! بعد وقتی مردم می آیند و جواب توهین هایش را می دهند ، می گوید : حسادت شما را می بخشم !!!
  ای بابا ….

 5. سلوم گفت:

  به این میگن اشک تمساح ریختن

  • نام شما... گفت:

   منم میخواستم همین وبگم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *