قتل نسرین زن جوان در خواب iبه خاطر توهم خیانت

۲۴ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

قتل نسرین زن جوان در خواب iبه خاطر توهم خیانت

مرد جنایتکار که در اقدامی‌خودسرانه زن جوانی را در خواب iبه قتل رسانده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری iبه قصاص محکوم شد.

به گزارش تفسیری تهران امروز اردیبهشت ماه سال قبل ماموران پلیس آگاهی شهرستان داراب در جریان قتل زن جوانی قرار گرفتند. تیم پلیسی پس از حضور در محل دریافتند مقتول iبه نام نسرین نیمه‌های شب در حالی که خواب بوده با ضربه‌های کارد iبه قتل رسیده است. در ادامه تحقیقات ماموران iبه بازجویی از همسر مقتول پرداخته که او اظهار داشت: من دیشب سر کار بودم صبح که iبه خانه آمدم با جسد همسرم در حالی که با ضربه‌های چاقو iبه قتل رسیده بود روبه‌رو شدم.بررسی صحنه جنایت نشان داد قاتل بدون هیچ مقاومتی وارد خانه شده و پس از کشتن زن جوان بدون اینکه سرقتی انجام دهد ازآنجا متواری شده بود. این موضوع احتما ل قتل از سوی قاتلی آشنا را مطرح کرد. با انجام تحقیقات محلی و گسترده کاراگاهان دریافتند برادر شوهر مقتول با وی اختلاف شدیدی داشته و چند بار نسرین را تهدید کرده بود. با کشف این سرنخ مرد جوان iبه نام احمد دستگیر و تحت بازجویی‌های پلیسی قرار گرفت.وی در ابتدا منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شد اما درادامه لب iبه اعتراف گشود و جزئیات قتل نسرین را تشریح کرد.

در ادامه پرونده برای رسیدگی iبه شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد. در جلسه دادگاه اولیای دم برای قاتل دخترشان تقاضای قصاص کردند سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: فکرمی‌کردم مقتول iبه برادرم خیانت می‌کند و این موضوع آزارم می‌داد برای اینکه آبروی برادرم نرود شبانه وارد خانه‌اش شدم و همسرش را با ضربه‌های کارد کشتم.قضات دادگاه کیفری پس از بررسی اظهارات متهم وارد شور شده و احمد را iبه قصاص محکوم کردند.هم اکنون پرونده با اعتراض متهم iبه دیوان عالی کشور فرستاده شده است.

حوادث
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ