قلیان رایگان هدیه روز زن!

به گزارش جوان آنلاین،همه ما در مورد ضرر های قلیان و آن داستان های مبارزه با قلیان و سفره خانه هایی که در آن قلیان سرو می شود را می دانیم.آن روزهایی که وزارت بهداشت مصرف قلیان را به علت ضرر های بسیار زیاد ممنوع کرده بود.

با وجود این حرف ها امروز به راحتی در تمام سفره خانه ها قلیان سرو می شود با قیمت های بسیار مختلف،به عنوان مثال اگر بخواهید در منطقه بسیار شیک در شهر تهران قلیان بکشید باید هزینه ای نزدیک به ۱۰۰۰۰ تومان را پرداخت کنید.

امروزه کشیدن قلیان تفریحی برای جوانان شده است.اگر از جلوی سفره خانه ها گذر کنید با قشر جوانی رو به رو می شوید که در حال کشیدن قلیان هستند.

از نکات جالب این است که در جلوی تمام سفره خانه ها نوشته شده از پذیرش افراد مجرد معذوریم اما بیشتر افرادی که به سفره خانه ها می روند مجرد هستند.

چند روز پیش از محلی می گذشتم که با تبلغ جالبی رو به رو شدم.سفره خانه ای که چند روزی از افتتاحش می گذرد برای جلب نظر مشتری به مناسبت تولد حضرت زهرا(س) در روز شنبه قلیان و چای رایگان است.

در واقع به مناسبت روز زن شما می توانید در سفره خانه رایگان قلیان بکشید و چای میل نمایید.

همه از ضرر های قلیان با خبرند اما جالب است که برای جذب مشتری کشیدن رایگان قلیان تبلغ می شود.

اخبار اخبار جذاب

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. saeed گفت:

    agha ghlyan agar tafrihi keshide shavad na tanha zarar nadarad balke khoob ast choon baese varzeshist baray nay va shoshe adami man tarafdare ghalyan nistam ama mitoonan yk sharayte khasi baray ghalyoon khooneha bezaran

  2. مریم گفت:

    پس بهتر است برای رستورانهایی که به جوانان قلیان میفروشند
    جریمه و مالیات های سنگین ببندند و قسمتی از این جریمه ها و مالیات ها را به بیمه درمانی پرداخت کنند که در آینده باید این مریض ها را درمان کنند .کلا هر جا قلیان دارد مالیات اضافه و هربار جوانی قلیان کشید جریمه برای رستورانی که قلیان را به جوان زیر ۳۰ سال فروخته .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *