قیمت آپارتمان های ۱۰۰ تا۱۱۰ متری

۲۶ام بهمن ،

درماه‌های اخیر آپارتمان‌های بالای ۱۰۰ متر به نسبت آپارتمان‌های کوچک افزایش قیمت کمتری را متحمل شده‌اند. عمده این واحدها در شمال و غرب تهران ساخت شده و به فروش می‌رسد.

ممتازنیوز: در آخرین ماه‌های سال با همچنان نوسان قیمتها در بخش مسکن روبرو هستیم و با وجود افزایش ساخت و ساز در سالهای قبل بازهم بازار مسکن نسبت به افزایش قیمت تمایل بیشتری نشان می دهد.

این در حالی است که در سالهای اخیر ساخت و ساز در شهر تهران افزایش یافت و در کنار مجوز تراکم‌های تشویقی برای بافت فرسوده، ساخت و ساز در شهر تهران رونق بسیاری پیدا کرد. البته در ماه‌های اخیر افزایش قیمت مصالح ساختمانی تا حدودی این روند را کند تر کرده است اما سود بسیار آپارتمان سازی سبب توقف ساخت و ساز نمی شود.

در واقع با وجود تاکید دولت بر اینکه با افزایش ساخت و ساز و تحویل واحدهای مسکن مهر، مسکن از کالای سرمایه ای خارج می گردد، این امر محقق نشده است و دلالان و سودجویان از این بازار نهایت استفاده را می برند.

 در بازار فعلی مسکن، قیمت آپارتمان‌های بالای ۱۰۰ متر به نسبت واحدهای کوچک افزایش قیمت بسیاری نداشته است، زیرا متقاضیان این واحدها به سبب گران بودن بسیار کمتر می باشند اما در نهایت نمی توان واحد ۱۰۰ متری را در محله های متوسط کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

عمده آپارتمان‌های نوساز با متراژ بالا در غرب و شمال تهران ساخته می شوند که قیمت بالای هر مترمربع آن در نهایت قیمت آپارتمان را گران تر می کند و به همین سبب، این نوع از آپارتمان‌ها مشتریان خاص خود را در بازار دارد.

قیمت آپارتمان‌های بالای ۱۰۰ متر در تهران

یک آپارتمان ۱۰۰ متری در خیابان مرزداران دو خوابه، با عمر ۸ ساله و پارکینگ و انباری به قیمت ۵۱۵ میلیون تومان فروخته می گردد و واحد دیگری با همین متراژ در خیابان مرزداران متری ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

یک دستگاه آپارتمان به مساحت ۱۰۳ متر در خیابان فردوس شرق با پارکینگ و انباری و سونا و جکوزی متری ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و واحدی ۱۰۲ متری و دو خوابه در دروس با عمر ۴ ساله متری ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

آپارتمان ۱۰۵ متری در سعادت آباد هم با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان فروخته می گردد و ۱۰۵ متری در بلوار کاشانی متری ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

واحدی دیگر در ستارخان، طرشت شمالی به مساحت ۱۰۳ متر، متری ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می گردد و در اشرفی اصفهانی واحدی با متراژ ۱۰۵ متر و عمر ۳ ساله با تمامی امکانات متری ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است.

همچنین یک آپارتمان ۱۱۰ متری در محدوده جام جم ولیعصر، نوساز، متری ۷ میلیون تومان به فروش می رسد و واحد دیگری به مساحت ۱۱۰ متر در خیابان عراقی با عمر ۷ ساله ۶۲۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ