کوتاه از اردوی سرخ پوشان ؛ کریمی و ماشین جدیدش،بنگر و شغل جدیدش

۲۷ آبان ،

کوتاه از اردوی سرخ پوشان ؛ کریمی و ماشین جدیدش،بنگر و شغل جدیدش

فارس: خبرها باشگاه پرسپولیس : تمرین امروز پرسپولیس با حاشیه های زیادی انجام شد.

به گزارش فوتبال آنلاین تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ امروز در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به پاسکاری، فوتبال با یک دروازه و سپس زدن ضربات ایستگاهی پرداختند.

* در تمرین امروز پرسپولیس ۲۰ هوادار پشت در‌های بسته بودند که تعدادی از آنها با توجه به اختلاف نظرهایی که داشتند درگیری‌های لفظی با همدیگر پیدا کردند. بعضی‌ها معتقد بودند که رویانیان نباید بر علیه دایی صحبت می‌کرد و بعضی معتقد بودند که دایی باید برای دریافت پولش بیشتر دندان روی جگر بگذارد.

* کریمی در تمرین امروز نیز به فیزیوتراپی پرداخت. او امروز با خودروی قرمزرنگ خود در تمرین حضور پیدا کرد که در پایان تمرین و وقتی که قصد ترک ورزشگاه را داشت دختربچه خردسال که از ابتدای تمرین پشت در ورزشگاه درفشی‌فر ایستاده بود دقایقی با جادوگر به گفت‌وگو پرداخت. این هوادار کوچک به کریمی گفت همراه با پدرش فقط به خاطر او به تمرین پرسپولیس آمده است و کریمی نیز یک نارنگی به او هدیه داد. این موضوع سبب شد که هواداران و بازیکنان پرسپولیس که در جوی بسیار صمیمانه در تمرین امروز حضور داشتند کریمی و دختر خردسال را مورد تشویق قرار دهند. کریمی دقایقی مقابل ورزشگاه با هواداران با چهره‌ای بسیار خندان و متفاوت نسبت به چند مدت گذشته برخورد کرد.

* ژوزه در تمرین امروز خود با ملی‌پوشان به گفت‌وگو پرداخت و از آنها خواست بازی تیم ملی را فراموش و برای بازی مقابل ذوب آهن با تمام توان به پرسپولیس کمک کنند.

* معدنچی اختصاصی به دور زمین دوید.

* قاضی نیز امروز به فیزیوتراپی رفت و دقایقی در کنار زمین با بازیکنان گفت و گو کرد. وی قرار است بعدازظهر امروز تمرینات آب درمانی خود را دنبال کند.

* نکته قابل توجه تمرین امروز نظم و انضباط خاصی بود که توسط مسئولین مربوطه در تمرین برقرار شده بود به طوری که خبرنگاران به طور منظم در انتهای تمرین به سمت بازیکنان رفتند و مصاحبه‌ گرفتند.

* فریادهای ژوزه در تمرین امروز در هنگام فوتبال با یک دروازه در نوع خود قابل توجه بود. او از مهاجمان می‌خواست با دقت بیشتر به دروازه حریف ضربات هدفمندی بزند.

* در انتهای تمرین محسن بنگر با دوربین عکاس باشگاه از سایر بازیکنان عکس گرفت.

* سامان آقازمانی ۱۵ دقیقه بیشتر از تیم بازیکنان همراه با پترو به تمرین پرداخت.

*فیلم‌ بازی‌های ذوب آهن به دست کادر فنی رسید.

* در پایان تمرین بازیکنان به صورت جداگانه به مدیر رسانه‌ای تازه این تیم(حمید عباسی) با شعرها و لقب‌های مختلف تبریک گفتند.

کارنی بی کارنی

پس از اینکه حضور آپیا در پرسپولیس منتفی شد، مسئولان باشگاه پرسپولیس دیوید کارنی مدافع تیم ملی استرالیا را به تمرینات این تیم دعوت کردند.

او پس از دو جلسه تمرین، امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا نکرد.

از همین رو مشخص شد که ژوزه با جذب این بازیکن نیز به سبب اینکه در پست کارنی بازیکنان خوبی دارد، مخالفت و اعلام کرده که نیاز به جذب این بازیکن ندارد.

با این حساب پس از آپیا، پرونده کارنی نیز در پرسپولیس بسته شد. قرار است این موضوع بعد از ظهر امروز به کارنی و مدیربرنامه‌هایش اطلاع داده شود.


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *