لزوم انتقال پرواز‌های حج از فرودگاه مهر‌آباد به فرودگاه امام

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

فرمانده نیروی انتظامی در نشست همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت فرودگاه‌ها، خواستار انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام خمینی(ره) شد.

 سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در نشست همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت فرودگاه‌ها اظهار داشت: ترافیک در اطراف فرودگاه مهرآباد همزمان با برگزاری عملیات انتقال حجاج چند برابر می‌شود و مشکلاتی را برای مردم به وجود می آورد به همین سبب پلیس خواستار انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام خمینی (ره) است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نقش پلیس فرودگاه‌ها در خدمت به مردم و مسافران، تصریح کرد: پلیس فرودگاه‌ها یکی از مجموعه‌هایی است که هیچگاه تعطیل نیست و فعالیت آنها در ایام تعطیلات دو برابر می‌شود، این اشخاص زمانی که همه مردم در تعطیلی به سر می‌برند کارشان بیشتر است و مشغول خدمتگزاری می باشند.

وی با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های توسعه هر کشور توسعه فرودگاه‌های آن است، تاکید کرد: صنعت هوایی بسیار پیچیده، حساس، حرفه‌ای و دقیق است و پیشرفت بدون فرودگاه مفهومی ندارد و هیچ صنعتی را مانند هواپیمایی نداریم که در تمام دنیا دارای زبانی یکپارچه و بین‌المللی باشد.

احمدی‌مقدم با بیان اینکه امنیت یکی از مهمترین ابعاد صنعت هوایی کشور است، گفت: این موضوع در تامین امنیت مسافران و فرودگاه‌ها خود را نشان می‌دهد که پلیس و سپاه پاسداران در این زمینه نقش اساسی دارند.

‌وی ‌خواستار تغییر لباس پلیس فرودگاه‌ها و سپاه حفاظت شد و عنوان کرد: با توجه به اینکه پلیس فرودگاه هر روز با مردم سر و کار دارد باید لباسی شکیل و زیبا برای آنها‌ طراحی شود.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ