لغو ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده توسط مجلس

۳ م دیماه ،

دولت لایحه‌ای دربارهٔ اصلاح قانون تنظیم خانواده به مجلس ارسال کرده که به سبب آن، ممنوعیت بیمه فرزند چهارم لغو می‌شود، این لایحه در جلسه امروز کمیسیون بررسی و تصویب شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

لایحه دولت دربارهٔ لغو ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی و تصویب شد.

به گزارش فارس، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون بهداشت، گفت: طرح حمایت از کودکان که به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون بهداشت ارجاع شده بود، در جلسه امروز بررسی و تصویب شد.

وی افزود: دولت لایحه‌ای دربارهٔ اصلاح قانون تنظیم خانواده به مجلس ارسال کرده که به سبب آن، ممنوعیت بیمه فرزند چهارم لغو می‌شود، این لایحه در جلسه امروز کمیسیون بررسی و تصویب شد.

شهریاری با بیان اینکه نمایندگان مجلس با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اصلاح قانون تنظیم خانواده تاکید داشتند، اظهار داشت: لایحه دولت در لغو ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده اقدام درستی بود که با استقبال مجلس مواجه شد.

وی افزود: اعضای کمیسیون بهداشت مجلس به لایحه دولت یک ماده الحاق کرده و مرخصی زایمان را از ۶ به ۹ افزایش دادند؛ در عین حال مقرر شد که همسر خانمی که زایمان کرده برای کمک به همسر خود به۲ هفته مرخصی برود.


خبرگزاری انتخاب |
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. rezaee گفت:

    لغو ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده توسط مجلس تنها کار ارزشمندی که اگه توسط دولت روحانی اجرایی بشه وجهانگیری ومولاوردی مانع اجرایی شدن اون نشوند واقعا روحانی هنرش رو لا اقل با همین یک کار هم که شده نشون بده .بزک نمیر بهار می یاد دبیر آموزش وپرورش فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *