لهستان دوباره فینالیست والیبال قهرمانی جهان شد / برزیل بازماند

تیم ملی والیبال لهستان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جهان در یک بازی بسیار حساس برزیل را شکست داد.

لهستان دوباره فینالیست والیبال قهرمانی جهان شد / برزیل بازماند

به گزارش ممتاز نیوز، در جریان مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان، تیم ملی والیبال لهستان در مصافی حساس به دیدار برزیل رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

این بازی که با حضور تماشاگران پرشور لهستانی دنبال شد، بسیار هیجان انگیز بود. این رقابت در پنج‌ست و به ترتیب با نتایج ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲ به سود والیبال لهستان پایان یافت.

دو تیم در طول این رقابت پایاپای پیش‌رفته به طوری که در ست شماری برابر دو شدند.

در ست پنجم این مسابقه، لهستان کار را خوب آغاز کرد و با نتیجه ۲ بر صفر جلو افتاد. در ادامه این ست، والیبال برزیل ناامید نشد تا نتیجه برابر ۳ شود.

شاگردان گربیچ در حضور هواداران خود با عملکرد خوب توانستند با نتیجه ۷ بر ۴ پیش بیفتند تا رنان دال زاتو سرمربی والیبال برزیل تایم استراحت بگیرد. در ادامه این بازی بسیار حساس، دو تیم به نتیجه برابر ۷ رسیدند تا این بار سرمربی والیبال لهستان تایم استراحت بگیرد.

هواداران لهستانی که بازی را ایستاده دنبال می کردند، مدام تیم خود را تشویق کرده و سر و صدای زیاد آنها باعث شد که برزیل در امتیاز ۸ بر ۷ به سود لهستان، امتیاز از دست بدهد.

در اواسط ست پنجم این مسابقه، امتیاز دو تیم برابر ۱۰ شد. در ادامه این ست، والیبال لهستان تیم برتر میدان بود و توانست با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ پیروز دیدار شود. با این پیروزی والیبال لهستان فینالیست مسابقات والیبال قهرمانی جهان شد.

در دیگر بازی‌ این مرحله، تیم ملی والیبال اسلوونی از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف والیبال ایتالیا خواهد رفت تا تکلیف فینالیست دیگر این مسابقات مشخص شود.

به گزارش ایسنا، دیدار رده‌بندی و نهایی این رقابت‌ها ساعت ۲۰:۳۰  و ۲۳:۳۰ روز یکشنبه ۲۰ شهریور برگزار خواهد شد تا تیم های اول تا چهارم بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان مشخص شوند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *